Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
516 305 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    516 305 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena50%Stały rabat kwotowy (w PLN)50%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawy paliw płynnych do samochodów służbowych i sprzętu Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie”

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych (Leszno, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawy paliw płynnych do samochodów służbowych i sprzętu Zarządu Dróg Powiatowych w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 516 305 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg PowiatowychLeszno, Wielkopolskieopublikowano 27 października 2025
Łączna wartość umów
516 305 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 516 304,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Powiatowych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411103510

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Kościuszki 4

1.5.2.)Miejscowość

Leszno

1.5.3.)Kod pocztowy

64-100

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zdp.leszno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_leszno

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_leszno

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Budownictwo drogowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawy paliw płynnych do samochodów służbowych i sprzętu Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-39960e63-e8c2-47e3-9703-f10db75d705c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00496933

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00035179/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa paliw płynnych dla samochodów służbowych i sprzętu Zarzadu Dróg Powiatowych w Lesznie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00411252

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

25/p.n/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

549237,50 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

SUKCESYWNE, SAMODZIELNE TANKOWANIE PALIW Z DYSTRYBUTORÓW DO SAMOCHODÓW I SPRZĘTU ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W LESZNIE
a) sukcesywne, samodzielne, całodobowe, bezgotówkowe tankowanie przez pracowników Zamawiającego z dystrybutorów, na stacjach paliw Wykonawcy do samochodów i sprzętu Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie:
• benzyny bezołowiowej o liczbie oktanowej nie mniejszej niż 95 zgodnej z normą PN-EN 228 – w ilości 6 250 litrów,
• oleju napędowego ON zgodnego z normą PN-EN 590 – w ilości 22 500 litrów.
Sukcesywne, samodzielne tankowanie paliwa przez pracowników Zamawiającego tj. oleju oraz benzyny na stacjach paliw Wykonawcy odbywać się będzie poprzez doraźne, bezgotówkowe całodobowe, 7 dni w tygodniu, tankowanie paliwa do zbiorników paliwa samochodów i sprzętu, na stacjach benzynowych Wykonawcy, który złoży najkorzystniejszą ofertę.

1) Wykonawca dla zamówienia o którym mowa w ust. 2 powyżej zapewni:
a) możliwość całodobowego tankowania paliwa w miarę potrzeb Zamawiającego;
b) możliwość tankowania paliwa do kanistrów dla urządzeń o małych pojemnościach np. piły spalinowe, kosy mechaniczne, płyta wibracyjna, piła do cięcia nawierzchni.
2) Zamawiający dopuszcza możliwość pobierania ww. paliw za pomocą:
a) asygnat, na których podpisuje się osoba pobierająca paliwo, lub
b) systemu elektronicznego kart flotowych zabezpieczonych kodem PIN
3) W sytuacji opisanej w ww. ust. 3 pkt. 2 lit. a), Zamawiający otrzyma potwierdzenie transakcji (wydań zewnętrznych- WZ), na którym jest wpisana data, miejscowość, numer rejestracyjny, osoba pobierająca paliwo, oraz stan licznika auta, co umożliwia kontrolę pobranego paliwa.
4) W sytuacji opisanej w ww. ust. 3 pkt. 2 lit. lit. b), Zamawiający dopuszcza możliwość bezgotówkowego pobierania paliwa z wykorzystaniem systemu elektronicznych kart flotowych zabezpieczonych kodem PIN, zapewnia bezgotówkowe przekazanie kart flotowych w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy. Ilość kart określona będzie z chwilą realizacji umowy.
5) Zamawiający dopuszcza możliwość wydania dodatkowych kart paliwowych z chwilą zarejestrowania nowego zakupionego samochodu lub sprzętu na potrzeby Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie.
6) Karty nowe wydawane są Zamawiającemu bezpłatnie, a w razie ich utraty lub kradzieży, Wykonawca wyda karty dodatkowe lub zamienne. Wykonawca ma zapewnić blokadę karty po zgłoszeniu jej utraty w sieci punktów sprzedaży i na stronie internetowej Wykonawcy.
7) W przypadku wyboru Wykonawcy, którego ważne karty Zamawiający już posiada, dopuszcza się możliwość odstąpienia od konieczności wydania nowych kart po podpisaniu umowy. Wymiana kart na nowe nastąpi po terminie ważności kart i będzie odbywać się w sposób sukcesywny, według harmonogramu przedstawionego Wykonawcy przez Zamawiającego.
8) Wykonawca musi zapewnić możliwość tankowania na stacjach paliw w odległości nie większej niż 10 km od siedziby Obwodu Drogowego w Lesznie, ul. Energetyków 10.

4.5.3.)Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

4.5.5.)Wartość części

132537,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

SUKCESYWNE, BEZGOTÓWKOWE DOSTAWY OLEJU NAPĘDOWEGO DO ZBIORNIKA
sukcesywne, bezgotówkowe dostawy oleju napędowego ON zgodnego z normą PN-EN 590 do zbiornika o pojemności 5000 litrów mieszczącego się w Lesznie, ul. Energetyków 10, należącego do Zamawiającego, w ilości [90 m3] 90 000 litrów.
Sukcesywne, bezgotówkowe dostawy oleju napędowego ON zgodnego z normą PN-EN 590.
1) Wykonawca sukcesywne dostawy oleju napędowego zobowiązuje się wykonać własnymi środkami transportu (autocysternami).
2) Autocysterny winny spełniać wymagania określone w ustawie z dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 643)
3) Rozładunek paliw u Zamawiającego będzie realizowany przez Wykonawcę na jego ryzyko i koszt.
4) W przypadku stwierdzenia przez Zamawiającego, iż jakość dostarczonego paliwa jest niezgodna z przedstawionym świadectwem jakości, Wykonawca dokona niezwłocznie, na własny koszt i ryzyko jego wymiany oraz pokryje wszystkie koszty naprawy szkód powstałych z tego tytułu.
5) Zamówienie obejmuje dostawę oleju napędowego do zbiornika o pojemności 5000 litrów,
należącego do Zamawiającego, który znajduje się na placu magazynowym, należącym do ZDP w Lesznie (64-100), ul. Energetyków 10.
6) Dostarczane paliwo musi być o parametrach określonych Polską Normą PN EN 590+A1:2011, z uwzględnieniem parametrów w okresie letnim i zimowym, w zależności od panujących warunków atmosferycznych.
7) Wymagania stawiane Wykonawcy:
a) Wykonawca powinien dostarczyć olej napędowy, zgodnie z aktualnymi wymaganiami przepisów regulujących sposób transportowania i tankowania paliwa.
b) Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do każdej dostawy przed jej rozładunkiem:
• aktualne świadectwo jakości paliwa, poświadczone przez producenta lub atest akredytowanego laboratorium, w języku polskim. Świadectwo winno być powiązane z dowodem dostawy lub wydania poprzez umieszczenie na nim numeru i daty dostawy lub wydania (dokumentem przewozowym) zawierającym m.in.: nazwę produktu oraz jego producenta.
• numer referencyjny SENT – unikatowy identyfikator nadawany zgłoszeniu oraz klucz odbierającego do w/w numeru referencyjnego SENT zgodnie z ustawą z dnia 9 marca 2017 r. o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów oraz obrotu paliwami opałowymi (t.j. Dz.U. z 2024r., poz. 1218).
c) Dostawa oleju napędowego, będzie odbywać się sukcesywnie w okresie trwania umowy.
d) Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia oleju napędowego, maksymalnie w terminie do dwóch dni kalendarzowych od otrzymania zamówienia od zamawiającego.
e) Zamawiający będzie dokonywał zamówień telefonicznie lub drogą elektroniczną każdorazowo określając wielkość dostawy.
f) Wykonawca zobowiązany będzie do uprzedniego telefonicznego powiadomienia zamawiającego o dacie i godzinie dostawy danej partii oleju napędowego.
g) Zamawiający wymaga aby poszczególne dostawy oleju napędowego odbywały się tylko w dni robocze w godz. 7:00 - 14:30, każdorazowo w obecności pracownika Zamawiającego uprawnionego do odbioru paliwa.
h) Wykonawca przedstawi Zamawiającemu osoby, które będą upoważnione do kontaktów i ustalania szczegółów dotyczących wykonania zamówienia, podając ich dane kontaktowe.
8) Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za szkodę wyrządzone przez Wykonawcę podczas wykonania przedmiotu zamówienia.
9) Cysterna do dostarczania paliwa powinna być wyposażona w układ dystrybucyjny z pompą
załadowczą oraz legalizowanym przepływomierzem.
10)Rozliczenie ilości dostarczonego paliwa powinno się odbyć na podstawie zainstalowanego na cysternie Wykonawcy licznika wyposażonego w drukarkę drukującą dokument, który określi ilość dostarczonego paliwa w temperaturze referencyjnej 15 stopni,
11)Wykonawca dostarczy przy każdej dostawie dowóz Wz, który Zamawiający potwierdzi oraz wydruk z drukarki.
12)Na fakturze umieszczona będzie z wydruku rzeczywista ilość dostarczonego paliwa w temperaturze referencyjnej 15 stopni,
13)Ilości oleju napędowego są jedynie liczbą szacowaną niezbędną do skalkulowania ceny dostawy.
14)Wykonawca nie będzie miał prawa roszczenia do wynagrodzenia za niedostarczone ilości oleju napędowego podane w niniejszej SWZ.
15)Wszelkie koszty, w tym związane z dojazdem i przyjazdem na miejsce realizacji umowy oraz koszty materiałów potrzebnych do realizacji zadania ponosi we własnym zakresie Wykonawca, bez praw ich zwrotu od Zamawiającego.
16)Zapłata należności będzie następowała przelewem w terminie 14 dni od daty wystawienia prawidłowej faktury.

4.5.3.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

4.5.5.)Wartość części

416700,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do wyznaczonego terminu na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta na część 1 przedmiotu zamówienia.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

516304,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

516304,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

516304,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Petrojet Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7962909473

7.3.3)Ulica

Kieszek 52

7.3.4)Miejscowość

Pionki

7.3.5)Kod pocztowy

26-670

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

516304,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09100000-0Paliwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 148 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
276 107 zł852 412 zł
Rozstęp międzykwartylowy
576 305 zł
Źródło próbki
CPV 09100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
276 107 zł
Mediana
382 148 zł
Górny kwartyl
852 412 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leszno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 516 305 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09100000-0 (Paliwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Petrojet Sp. z o.o. (Pionki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.