Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
439 350 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa sprzętu i wyposażenia pożarniczego w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2025, obejmującego projekt o nazwie: „Bezpieczny Ratownik” – zakup umundurowania strażackiego i sprzętu do prowadzenia działań ratowniczych dla OSP Dł
    Wartość umowy
    254 576 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa sprzętu i wyposażenia pożarniczego w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2025, obejmującego projekt o nazwie: „Bezpieczne dzielnice” – zakup profesjonalnego sprzętu dla OSP Jeleń i Byczyna”
    Wartość umowy
    184 774 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostarczenie sprzętu i wyposażenia pożarniczego w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2025 w podziale na 2 części (...).

Zamawiający Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostarczenie sprzętu i wyposażenia pożarniczego w ramach Jaworznickiego Budżetu…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 439 350 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w JaworznieJaworzno, Śląskieopublikowano 27 października 2025
Łączna wartość umów
439 350 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: P.P.U.H. Supron 1 Spółka Jawna Zenon Piasny Zygmunt Czarnota (część 1); Hydronetka998 Jakub Majewski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 439 350,40 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255370

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grunwaldzka 33

1.5.2.)Miejscowość

Jaworzno

1.5.3.)Kod pocztowy

43-600

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.)Numer telefonu

32 6181651

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.jaworzno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jaworzno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/jaworzno

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostarczenie sprzętu i wyposażenia pożarniczego w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2025 w podziale na 2 części (...).

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8c40382a-2e84-4dbc-936b-a1039678b743

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00496835

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00039721/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Zakup i dostawa wyposażenia pożarniczego dla OSP w podziale na 2 części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00420031

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPU.271.1.26.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu i wyposażenia pożarniczego w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2025, obejmującego projekt o nazwie: „Bezpieczny Ratownik” – zakup umundurowania strażackiego i sprzętu do prowadzenia działań ratowniczych dla OSP Długoszyn”.

4.5.3.)Główny kod CPV

35000000-4 - Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

260000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu i wyposażenia pożarniczego w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2025, obejmującego projekt o nazwie: „Bezpieczne dzielnice” – zakup profesjonalnego sprzętu dla OSP Jeleń i Byczyna”

4.5.3.)Główny kod CPV

35000000-4 - Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

200000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

254576,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

257999,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

254576,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.U.H. Supron 1 Spółka Jawna Zenon Piasny Zygmunt Czarnota

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6370102888

7.3.3)Ulica

Kluczewska 3

7.3.4)Miejscowość

Olkusz

7.3.5)Kod pocztowy

32-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

254576,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-16

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

184774,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

194247,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

184774,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hydronetka998 Jakub Majewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6322027516

7.3.3)Ulica

Grunwaldzka 202/16

7.3.4)Miejscowość

Jaworzno

7.3.5)Kod pocztowy

43-600

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

184774,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 439 350 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35000000-4 (Sprzęt bezpieczeństwa. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P.P.U.H. Supron 1 Spółka Jawna Zenon Piasny Zygmunt Czarnota (Olkusz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.