Zamiar zawarcia umowyBZPOgłoszenie o zamiarze zawarcia umowy
Zamiar zawarcia umowy

Zakup pakietu 500 godzin opieki powdrożeniowej do systemu Simple ERP z uwzględnieniem dojazdu konsultantów Wykonawcy + OPCJA , dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie (Lublin, Lubelskie) ogłasza zamiar zawarcia umowy z wybranym wykonawcą w postępowaniu „Zakup pakietu 500 godzin opieki powdrożeniowej do systemu Simple ERP z uwzględnieniem…”. To ogłoszenie nie otwiera naboru ofert.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 24 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowyBieżące

    24 października 2025

    1 wykonawca
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    17 listopada 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy

Pełna treść ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy z wybranym wykonawcą (bez naboru ofert).

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE

1.4.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001896

1.5.)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Akademicka 13

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-950

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.8.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@up.edu.pl

1.5.9.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://up.lublin.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Nazwa zamówienia

Zakup pakietu 500 godzin opieki powdrożeniowej do systemu Simple ERP z uwzględnieniem dojazdu konsultantów Wykonawcy + OPCJA , dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-078fff23-adc5-40ca-8097-e669194830f1

2.3.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00495282

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2025-10-24

2.6.)Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań

Tak

2.7.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00083077/11/P

2.8.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.15 Zakup pakietu 500 godzin opieki powdrożeniowej do systemu SIMPLE ERP

2.9.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.10.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

Sekcja 3

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
3.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

3.2.)Numer referencyjny

EZ-p.26.53.2025

3.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

3.5.)Wartość zamówienia

295000  PLN

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.
„Zakup pakietu 500 godzin opieki powdrożeniowej do systemu Simple ERP z uwzględnieniem dojazdu konsultantów Wykonawcy + OPCJA , dla Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie”
w zakres której wchodzi zapewnienie:
1. Zapewnienie Zamawiającemu 500 godzin opieki powdrożeniowej (zamówienie podstawowe) w ramach opieki powdrożeniowej dla potrzeb tworzenia modyfikacji i rozwoju systemu SIMPLE.ERP wdrożonego w ramach umowy nr EZ-p/U/p-214/1/2021 z dnia 15.11.2021 r.
2. Przedmiot zamówienia składa się z zamówienia podstawowego, o którym mowa w pkt. 1 oraz z zamówienia objętego prawem OPCJI.
3. Zamówienie objęte prawem OPCJI obejmuje dodatkową ilość godzin opieki powdrożeniowej o wartości nie przekraczającej kwoty 112.000,00 zł. netto, realizowanych w ilościach i po cenie ustalonej w trakcie negocjacji z Wykonawcą.

3.10.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

3.11.)Dodatkowy kod CPV

72211000-7 - Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika

72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Sekcja 4

Tryb udzielenia zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Tryb udzielenia zamówienia/ wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

4.2.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Przedmiot zamówienia to dodatkowy pakiet godzin opieki powdrożeniowej systemu SIMPLE.ERP wdrożonego u Zamawiającego w ramach postępowania EZ-p/PNO/p-214/12/2020 zrealizowanego w trybie przetargu nieograniczonego w wyniku którego zawarto umowę nr EZ-p/U/p-214/1/2021 z dnia 15.11.2021 r. Przewidziany w tej umowie pakiet godzin konsultacyjno-rozwojowych został wykorzystany dlatego zachodzi potrzeba udzielenia zamówienia.
Zamówienie udzielane na podst. art. 305 pkt. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 1 lit. b) ustawy Pzp -usługi mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów -
nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze. SIMPLE S.A. ma wyłączne prawo do wszelkich modyfikacji, dostosowywania systemu, udostępniania nowych wersji, świadczenia nadzoru autorskiego oraz usług serwisowych – posiada wyłączne prawa autorskie, w tym majątkowe do Systemu SIMPLE.ERP

4.3.)Identyfikator wcześniejszego postępowania lub konkursu

EZ-p.26.7.2025

Sekcja 5

Zawarcie umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Wykonawca, z którym Zamawiający zamierza zawrzeć umowę
5.1.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu Zamawiający zamierza udzielić zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SIMPLE S.A.

5.1.3.)Miejscowość

Warszawa

5.1.6.)Kraj

Polska

Sekcja 6

Nformacje dodatkowe

Zgodnie z art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. z 2024 r. poz. 928) Zamawiający informuje o obowiązywaniu w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie Regulaminu Zgłoszeń Wewnętrznych, wprowadzonego Zarządzeniem Rektora nr 26 z dnia 6 marca 2025 r. i dostępnym pod linkiem
https://up.lublin.pl/bip/zarzadzenia-rektora/
Regulamin Zgłoszeń Wewnętrznych określa procedurę dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 176 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
251 774 zł1 541 579 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 289 804 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
251 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 541 579 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.