Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
115 000 zł
Umowa zawarta
20 października 2025
Okres realizacji
20 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 115 000 zł – 233 700 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie kompleksowego i wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn. Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Cieszkowie przy ul. Rolniczej.

Zamawiający SIM KZN Zielona Dolina Sp. z o.o. (Prusice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie kompleksowego i wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót…”, wybierając ofertę wykonawcy HOME DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 115 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: SIM KZN Zielona Dolina Sp. z o.o.Prusice, Dolnośląskie (powiat Trzebnicki →)opublikowano 23 października 2025
Wartość umowy
115 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 sierpnia 2025

    Termin ofert: 11 września 2025 18:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 października 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HOME DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 115 000,00 zł (umowę zawarto 20 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 115 000,00 zł do 233 700,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail