ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa konserwacji oraz napraw awaryjnych dźwigów zainstalowanych w budynkach Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii.

Zamawiający Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Usługa konserwacji oraz napraw awaryjnych dźwigów zainstalowanych w budynkach…”. Termin składania ofert minął 31 października 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
31 października 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas reakcji na wezwanie do usunięcia awarii i usterek40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    23 października 2025

    Termin ofert: 31 października 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    19 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas reakcji na wezwanie do usunięcia awarii i usterek 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa konserwacji oraz napraw awaryjnych dźwigów zainstalowanych w budynkach Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000290096

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Ludwika Hirszfelda 12

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

53-413

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

71 36 89 609

1.5.8.)Numer faksu

71 36 89 219

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@dcopih.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dcopih.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa konserwacji oraz napraw awaryjnych dźwigów zainstalowanych w budynkach
Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cd4844af-766b-4330-9a33-2cceebefb89b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00492266

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://dcopih.ezamawiajacy.pl/pn/DCOPIH/demand/238786/notice/public/details

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://dcopih.ezamawiajacy.pl/pn/DCOPIH/demand/238786/notice/public/details

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

9.1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy Zakupowej dostępnej pod adresem https://dcopih.ezamawiajacy.pl/pn/DCOPIH/demand/238786/notice/public/details
9.2. Instrukcja dotycząca udziału w postępowaniu w tym złożenia oferty / wycofania oferty / oraz prowadzenia korespondencji z Zamawiającym dostępna jest pod adresem: https://oneplace.marketplanet.pl/regulamin
9.3. Wymagania techniczne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy użyciu Platformy Przetargowej dostępne są pod adresem: https://dcopih.ezamawiajacy.pl
9.4. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem sprawy wskazanym w treści SWZ.
9.5. W razie problemów z przesłaniem korespondencji zwykłej (nie dotyczy ofert) poprzez Platformę Przetargową, Zamawiający dopuszcza komunikację elektroniczną pod adresem e-mail: dzp@dcopih.pl

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

19.1 Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ogólne rozporzadzenie o ochronie danych - Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016r.), zw. dalej RODO, informuję że:
19.2. TOŻSAMOŚĆ ADMINISTRATORA Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii, z siedzibą pl. Ludwika Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław, zwany dalej DCOPiH.
19.3. DANE KONTAKTOWE ADMINISTRATORA Z Administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail dcopih@dcopih.pl, telefonicznie pod numerem +48 71 3689 608 lub 609, albo pisemnie kierując korespondencję na adres siedziby Administratora.
19.4. DANE KONTAKTOWE INSPEKTORA OCHRONY DANYCH Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail iod@dcopih.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Z Inspektorem Ochrony Danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
19.5. PRAWA PODMIOTÓW DANYCH Przysługuje Pani/Panu prawo do: - dostępu do danych osobowych, - do ich sprostowania lub uzupełnienia, przy czym skorzystanie z prawa do sprostowania lub uzupełnienia nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą PZP oraz nie może naruszać integralności protokołu postępowania oraz jego załączników, - prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, przy czym prawo to nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia. Nie przysługuje Pani/Panu prawo do usunięcia danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
19.6. PRAWO WNIESIENIA SKARGI DO ORGANU NADZORCZEGO Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Niemniej Administrator danych zachęca do rozstrzygania wszelakich wątpliwości w sposób polubowny – zapraszamy do kontaktu naszym Inspektorem Ochrony Danych.
19.7. CELE PRZETWARZANIA I PODSTAWA PRAWNA Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu prowadzenia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz jego rozstrzygnięcia, jak również zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego oraz jej realizacji, a także udokumentowania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i jego archiwizacji
19.8. Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych OFERENTÓW W RAMACH ZAMOWIEŃ PUBLICZNYCH Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest: - art. 6 ust. 1 lit c RODO w związku z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych wynikającego z ustawy Prawo Zamówień Publicznych
19.9. ODBIORCY DANYCH Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione: - zewnętrznym podmiotom, w tym w szczególności dostawcom odpowiedzialnym za obsługę systemów informatycznych i sprzętu, podmiotom obsługującym pocztę elektroniczną, itp. - osobom lub podmiotom, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o zapisu ustawy PZP Korzystamy wyłącznie z usług takich podmiotów przetwarzających, które zapewniają odpowiednie środki ochrony zebranych przez nas danych osobowych.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP/TP/85/25/ET/TS

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usług polegających na wykonywaniu konserwacji i napraw awaryjnych dźwigów zainstalowanych w budynkach Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii
w następujących lokalizacjach:
1) Plac Hirszfelda 12, Wrocław – budynek A, A-1, B, F, H, BU
2) Grabiszyńska 105, 53-439 Wrocław
3) Fieldorfa 6, 54-049 Wrocław
4) Dunikowskiego 2-8, 55-120 Oborniki Śląskie
5) Trzebnicka 3, 55-120 Oborniki Śląskie
6) Iwaszkiewicza 5, 59-220 Legnica
7) Ogińskiego 6, 58-500 Jelenia Góra

4.2.6.)Główny kod CPV

50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

15.1. Ocena ofert nieodrzuconych, złożonych przez Wykonawców niewykluczonych z postępowania zostanie dokonana wg niżej opisanych zasad.
15.2. Przy wyborze oferty najkorzystniejszej Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami:
1) Oferowana cena brutto - 60 %
2) Czas reakcji na wezwanie do usunięcia awarii i usterek - 40 %

Ocena ofert zostanie przeprowadzona wyłącznie w oparciu o przedstawione wyżej kryteria. Oferty będą oceniane
w odniesieniu do warunków przedstawionych przez Wykonawców wobec każdego z kryterium. Wykonawca maksymalnie może uzyskać 100 pkt. Liczba punktów przyznanych ocenianej ofercie zostanie obliczona z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku.

W = C + T

W – liczba wszystkich punktów uzyskanych przez badaną ofertę
C – liczba punktów w kryterium cena brutto;
T – liczba punktów w kryterium czas reakcji na wezwanie do usunięcia awarii i usterek

1) CENA BRUTTO - waga kryterium 60%

W ocenie tego kryterium cena oferty zostanie przeliczona na wartości punktowe wg poniższego wzoru:

C=60* (Cmin/Coferty)
gdzie:
C – wartość oferty
Cmin – najniższa cena ogółem brutto spośród prawidłowo złożonych i ważnych ofert
Coferty – cena ogółem brutto ocenianej oferty

Maksymalna ilość punktów jaką może uzyskać oferta w ramach niniejszego kryterium to 60 pkt.
2) Czas reakcji na wezwanie do usunięcia awarii i usterek – waga kryterium 40 %
W ocenie tego kryterium Zamawiający będzie przyznawał punkty zgodnie z poniższą tabelą:

Za czas reakcji na wezwanie do usunięcia awarii: Liczba punktów do zdobycia:
4 godziny 0 pkt.
3 godziny 20 pkt.
2 godziny 30 pkt.
1 godzina 40 pkt.

Maksymalny przyjęty czas reakcji na wezwanie do usunięcia awarii wynosi 4 godzin.
Czas reakcji na wezwanie do usunięcia awarii, rozumiany jest jako czas od powiadomienia przez Zamawiającego o awarii dźwigu do momentu przybycia serwisu i podjęcia przez niego czynności w celu jej usunięcia.
Jeżeli Wykonawca nie wypełni w formularzu oferty pozycji – CZAS REAKCJI NA WEZWANIE DO USUNIECIA AWARII I USTEREK – Zamawiający przyjmuje, że Wykonawca zaoferował czas reakcji 4 godzin - wykonawca otrzyma 0 punktów w ocenie ofert. Jeżeli wykonawca zaoferuje dłuższy czas reakcji niż ww. czas, oferta zostanie odrzucona.

15.4. Za najkorzystniejszą ofertę zostanie uznana ważna oferta, która uzyska łącznie najwyższą ocenę punktową stanowiącą sumę punktów uzyskaną z kryteriów W =C+T.
15.5. Zamawiający udzieli zamówienia wykonawcy, którego oferta:
■ odpowiada zasadom określonym w ustawie
■ odpowiada zasadom określonym w Specyfikacji Warunków Zamówienia
■ uzyska najwyższą wartość oceny punktowej „W” zgodnie z punktem 15.2

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas reakcji na wezwanie do usunięcia awarii i usterek

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

5.4.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie
5.4.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie
5.4.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie
5.4.4. zdolności technicznej lub zawodowej
- Wykonawca spełni warunek zdolności technicznej, jeżeli wykaże, że wykonał co najmniej trzy usługi konserwacji
i serwisu urządzeń dźwigowych, odpowiadających swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia o wartości minimum 50 000 zł brutto każda z wymienionych usług, w okresie ostatnich 3 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane wraz z załączeniem dowodów, określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie
- Wykonawca spełni warunek zdolności zawodowej jeżeli wykaże, że osoby realizujące przedmiot zamówienia (minimum 6 osób) posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe i uprawnienia zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 1 lipca 2022 r. w sprawie szczegółowych zasad stwierdzania posiadania kwalifikacji przez osoby zajmujące się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (Dz.U. 2022, poz. 1392), dla urządzeń Grupy I, tj.:
 Osoba wykonująca elektryczne pomiary ochronne powinna posiadać świadectwo kwalifikacyjne „E” z uprawnieniami do wykonywania pomiarów,
 Osoba sprawdzająca i podpisująca protokoły z pomiarów powinna posiadać
świadectwo kwalifikacyjne „D” z uprawnieniami do wykonywania pomiarów instalacji i urządzeń elektrycznych w pełnym zakresie,
 Osoba wykonująca jednocześnie pomiary ochronne i podpisująca protokoły
z pomiarów powinna posiadać świadectwa kwalifikacyjne „D” i „E” lub „D”

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1. Odpis lub Informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
2. Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w:
a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy,
b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego,
c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji,
d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy,
e) art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, odnośnie do naruszenia obowiązków dotyczących płatności podatków i opłat lokalnych, o których mowa w ustawie z dnia 12 stycznia 1991 r. o podatkach i opłatach lokalnych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1170),
f) art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. poz. 835)
Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 5 do SWZ
3. Oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w postępowaniu, albo oświadczenia
o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej.
Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

4. Wykaz usług wraz z dowodami wykonania usługi konserwacji i serwisu urządzeń dźwigowych, odpowiadających swoim rodzajem przedmiotowi zamówienia – referencje lub inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały wykonane lub są wykonywane, a jeżeli wykonawca, z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy. W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wystawione
w okresie ostatnich 3 miesięcy. Wzór wykazu usług stanowi Załącznik nr 7 do SWZ
5. Wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami.
Wzór wykazu osób stanowi Załącznik nr 8 do SWZ

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Nie dotyczy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

8.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
8.2. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do Oferty.
8.3. Przepisy dotyczące wykonawcy stosuje się odpowiednio do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
8.4. Jeżeli oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia została wybrana, zamawiający może żądać przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
8.5. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w pkt 6.1.1 SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
8.6. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni wykonawcy.
8.7. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

17.1. Umowa zostanie zawarta na warunkach zawartych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik Nr 9 do niniejszej SWZ.
17.2 Zgodnie z treścią art. 454 ustawy zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian w postanowieniach umowy. Możliwość dokonania zmian została ujęta w projekcie umowy Załącznik Nr 9 do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-10-31 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://dcopih.ezamawiajacy.pl/pn/DCOPIH/demand/238786/notice/public/details

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-10-31 10:15

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50750000-7Usługi w zakresie konserwacji wind
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 31.10.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50750000-7 (Usługi w zakresie konserwacji wind). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.