Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
118 000 zł
Umowa zawarta
7 października 2025
Okres realizacji
do 7 października 2027
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 118 000 zł – 383 760 złodrzucone: 5
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Nadzór nad realizacją zadania: Budowa budynku dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie – rozbudowa infrastruktury powiatowej

Zamawiający Powiat Sochaczewski (Sochaczew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Nadzór nad realizacją zadania: Budowa budynku dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej…”, wybierając ofertę wykonawcy Progres Zbigniew Witczak. Wartość umowy: 118 000 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Powiat SochaczewskiSochaczew, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 23 października 2025
Wartość umowy
118 000 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Progres Zbigniew Witczak (Skierniewice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 118 000,00 zł (umowę zawarto 7 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 13 ofert; ceny wahały się od 118 000,00 zł do 383 760,00 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 7 października 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail