Zakup i dostawa sprzętu/wyposażenia/ruchomości dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026
Zamawiający Gmina Złotniki Kujawskie (Złotniki Kujawskie, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup i dostawa sprzętu/wyposażenia/ruchomości dla potrzeb ochrony ludności i obrony…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 241 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=59, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
15 października 2025
Termin ofert: 27 października 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
22 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
23 października 2025
- Wynik: częściowo rozstrzygnięty
25 listopada 2025
1 oferta2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
19 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
19 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Złotniki Kujawskie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 092350808 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Powstańców Wielkopolskich 6 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Złotniki Kujawskie |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 88-180 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL617 - Inowrocławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@zlotnikikujawskie.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zlotnikikuj.ires.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00491348 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-10-23 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00476812 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 6) Przed zmianą | Przedmiotem zamówienia jest realizacja części 6 zamówienia publicznego pn.: Zakup i dostawa sprzętu/wyposażenia/ruchomości dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026. W ramach części 6 należy dostarczyć zestaw narzędzi hydraulicznych 2szt.: Zestaw nr 1 Zestaw narzędzi hydraulicznych elektrycznych - UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - ROZPIERACZ RAMIENIOWY szt.1 Rozpieracz ramieniowy do ratownictwa drogowego i technicznego o bardzo dużym rozwarciu ramion z bogatą gamą wymiennych akcesoriów (opcjonalnie), z wbudowanym 6 punktowym oświetleniem LED. - ciśnienie robocze : 720 / 72 bar/MPa - szerokość rozpierania : 725 mm - maks. siła rozpierania : 280 / 28.6 kN/t - min. siła rozpierania 25 mm od końcówek zgodnie z normą EN 13204 : 43 / 4.4 kN/t - siła ściskania : 59 / 6 kN/t - siła ciągnięcia : 51.7 / 5.3 kN/t - zakres ciągnięcia : 613 mm - klasyfikacja wg EN 13204 - AS43/725-19.4 - IP57 (możliwość pracy w zanurzeniu) - UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - ROZPIERACZ TELESKOPOWY szt.1 Rozpieracz teleskopowy z wbudowanym oświetleniem LED po stronie tłoka i podstawy. wbudowany w głowicy roboczej wskaźnik laserowy. Z dodatkową przedłużką (opcjonalnie) - max. ciśnienie robocze: 540 / 54 (bar/Mpa) - skok tłoka 1: 405 mm - skok tłoka 2: 382 mm - całkowity skok tłoków:787 mm - długość narzędzia zsuniętego: 578 mm - długość narzędzia rozsuniętego: 1365 mm - max. siła rozpierania 1 tłok 136 / 13.9 (kN / t) - max. siła rozpierania 2 tłok 65 / 6.6 (kN / t) - klasyfikacja EN 13204 : TR136/405-65/382- 19.9 - IP57 (możliwość pracy w zanurzeniu) - AKUMULATOR DO NARZĘDZI szt.4 Akumulator Li-Ion zasilający narzędzia. - napięcie znamionowe 28 V - pojemność 8 Ah - zewnętrzny ledowy wskaźnik poziomu naładowania akumulatora - IP68 - ŁADOWARKA SAMOCHODOWA szt.3 Ładowarka samochodowa do ładowania akumulatorów zasilających narzędzia ratownicze - napięcie zasilania 12-24VDC, 28VDC, 2A - wtyczka samochodowa typu ISO 4165 - KABEL DO ŁADOWANIA NARZĘDZIA On-Tool Charging szt.3 Kabel magnetyczny do połączenia ładowarki z narzędziem - WIELOFUNKCYJNE NARZĘDZIE DO WEJŚĆ SIŁOWYCH T1 szt.1 Narzędzie wielofunkcyjne do uderzeń, cięć, rozpierania, podnoszenia, klinowania i wyważania. - model T1 - maks. ciśnienie robocze - 720 / 72 (bar/Mpa) - maks. siła rozpierania - 33 / 3.4 (kN/t) - rozwarcie szczęk - 128 mm - maks. rozwarcie ostrzy - 29 mm - siła cięcia - 139 / 14.2 (kN/t) - min. siła rozpierania 25mm od końca - 26 / 2.7 (kN/t) - napęd – ręczny - OSŁONA OSTRYCH KRAWĘDZI 5SZT. Osłony ostrych krawędzi - zabezpieczają ostre krawędzie wraków w czasie akcji ratowniczej Zestaw składa się z: - osłona zapinana na rzepy wymiary 26 x 30 cm; waga 0,18 kg; ilość - 2 szt. - koc z magnesami wymiary 60 x 60 cm; waga 0,52 kg; ilość - 2 szt. - koc z magnesami 150 x 60 cm; waga 1,20 kg; ilość - 1 szt. - NÓŻ DO CIĘCIA PASÓW szt.1 Nóż do pasów bezpieczeństwa Dostarczany z mocowaniem na rzep w dowolnym miejscu pojazdu. - kolor pomarańczowy - wymiary (D x S x W) 154 x 44 x 5 mm Zestaw nr 2, zestaw narzędzi hydraulicznych napędzanych silnikiem spalinowym - UNIWERSALNE NARZEDZIE HYDRAULICZNE - szt.1 Nożyce do cięcia współczesnych pojazdów ze wzmocnieniami wykonanymi ze stali borowych i mikrostopowych. System mocowania ostrzy i-Bolt, uchwyt z wbudowanym oświetleniem LED, ergonomiczny uchwyt. - ciśnienie robocze : 720 / 72 bar/MPa - rozwarcie ostrzy : 165 mm - siła cięcia : 1412 / 144 kN/t - pręt okrągły (S235 wg EN 13204) : 41 mm - klasyfikacja wg EN 13204 - BC165K :15.7 - UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - ROZPIERACZ RAMIENIOWY szt.1 Rozpieracz ramieniowy do ratownictwa drogowego i technicznego o bardzo dużym rozwarciu ramion z bogatą gamą wymiennych akcesoriów (opcjonalnie). Uchwyt z wbudowanym 6 punktowym oświetleniem LED, łatwo wymienne końcówki robocze. Dane techniczne: - ciśnienie robocze : 720 / 72 bar/MPa - szerokość rozpierania : 725 mm - maks. siła rozpierania : 280 / 28,6 kN/t - min. siła rozpierania 25 mm od końcówek zgodnie z normą EN 13204 : 41/4.2 kN/t - siła ściskania : 59 / 6 kN/t - siła ciągnięcia : 47 / 4.8 kN/t - zakres ciągnięcia : 610 mm - klasyfikacja wg EN 13204 - AS41/725 : 14.5 - UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - ROZPIERACZ TELESKOPOWY szt.1 Rozpieracz Teleskopowy z wbudowanym wskaźnikiem laserowym w głowicy tłoka oraz oświetleniem LED po stronie tłoka i podstawy. - max. ciśnienie robocze: 720 / 72 (bar/Mpa) - skok tłoka 1: 375 mm - skok tłoka 2: 350 mm - całkowity skok rozprowadzający:725 mm - długość narzędzia zsuniętego: 560 mm - długość narzędzia rozsuniętego: 1285 mm - max. siła rozpierania 1 tłok 217 / 22,1 (kN / t) - max. siła rozpierania 2 tłok 101 / 10.3 (kN / t) -UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - POMPA szt.1 Pompa trzystopniowa z mocnym silnikiem benzynowym i zbiornikiem oleju o dużej pojemności. Pompa do zasilania jednocześnie dwóch urządzeń w wersji jednowężowej . Pompa posiada oświetlenie (opcja) ułatwiające identyfikację w ciemności oraz podłączanie i odłączanie węży. Pompa trzystopniowa w połączeniu ze specjalnym zaworem Speed Valve w urządzeniach to odpowiednik funkcji TURBO. Dane techniczne: - ciśnienie robocze: 720 bar - ilość złączy do narzędzi: 2 - typ pompy: trzystopniowa - wydajność 1. stopnia (0-150 bar): 2800 cm3/min - wydajność 2. stopnia (150-280 bar): 1250 cm3/min - wydajność 3. stopnia (280-720 bar): 525 cm3/min - pojemność zbiornika oleju: 4340 cm3 - pojemność zbiornika paliwa: 1700 cm3 - silnik: benzynowy, 4-suwowy, 3.1 KM - 2.3 kW - zakres temperatur pracy: -20°C do +55°C - wyposażenie standardowe: wskaźnik poziomu oleju _WĘŻE 2 szt - wzmacniane oplotem z kevlaru z płaskimi złączkami - długość 10m - waga węża gotowego do użycia nie więcej niż 4,9kg - wyposażone w gumowe nakładki ułatwiające podpięcie węża do pompy w rękawicach - wyposażone w płaskie złączki , obrotowe 3600 - WIELOFUNKCYJNE NARZĘDZIE DO WEJŚĆ SIŁOWYCH T1 szt.1 Narzędzie wielofunkcyjne do uderzeń, cięć, rozpierania, podnoszenia, klinowania i wyważania. - model T1 - maks. ciśnienie robocze - 720 / 72 (bar/Mpa) - maks. siła rozpierania - 33 / 3.4 (kN/t) - rozwarcie szczęk - 128 mm - maks. rozwarcie ostrzy - 29 mm - siła cięcia - 139 / 14.2 (kN/t) - min. siła rozpierania 25mm od końca - 26 / 2.7 (kN/t) - napęd – ręczny Po zmianie: Przedmiotem zamówienia jest realizacja części 6 zamówienia publicznego pn.: Zakup i dostawa sprzętu/wyposażenia/ruchomości dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026. W ramach części 6 należy dostarczyć zestaw narzędzi hydraulicznych 2 kpl.: Zestaw nr 1 Zestaw narzędzi hydraulicznych elektrycznych UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - NOŻYCE szt.1 Nożyce ze skośnymi ostrzami zasilane akumulatorowo do cięcia współczesnych pojazdów ze wzmocnieniami wykonanymi ze stali borowych i mikrostopowych. (uchwyt z wbudowanym oświetleniem LED). Parametry: - ciśnienie robocze: 720/72 bar/MPa - rozwarcie ostrzy: 165 mm - maks. siła cięcia: 1389/141.6 kN/t - pręt okrągły (S235 wg EN 13204): 41 mm - IP57 (możliwość pracy w zanurzeniu) - emisja hałasu 1m: 75 dB(A) - emisja hałasu 4m: 66 dB(A) - waga urządzenia gotowego do prac 21,5 kg Zestaw nr 1 Zestaw narzędzi hydraulicznych elektrycznych - UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - ROZPIERACZ RAMIENIOWY szt.1 Rozpieracz ramieniowy do ratownictwa drogowego i technicznego o bardzo dużym rozwarciu ramion z bogatą gamą wymiennych akcesoriów (opcjonalnie), z wbudowanym 6 punktowym oświetleniem LED. - ciśnienie robocze : 720 / 72 bar/MPa - szerokość rozpierania : 725 mm - maks. siła rozpierania : 280 / 28.6 kN/t - min. siła rozpierania 25 mm od końcówek zgodnie z normą EN 13204 : 43 / 4.4 kN/t - siła ściskania : 59 / 6 kN/t - siła ciągnięcia : 51.7 / 5.3 kN/t - zakres ciągnięcia : 613 mm - klasyfikacja wg EN 13204 - AS43/725-19.4 - IP57 (możliwość pracy w zanurzeniu) - UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - ROZPIERACZ TELESKOPOWY szt.1 Rozpieracz teleskopowy z wbudowanym oświetleniem LED po stronie tłoka i podstawy. wbudowany w głowicy roboczej wskaźnik laserowy. Z dodatkową przedłużką (opcjonalnie) - max. ciśnienie robocze: 540 / 54 (bar/Mpa) - skok tłoka 1: 405 mm - skok tłoka 2: 382 mm - całkowity skok tłoków:787 mm - długość narzędzia zsuniętego: 578 mm - długość narzędzia rozsuniętego: 1365 mm - max. siła rozpierania 1 tłok 136 / 13.9 (kN / t) - max. siła rozpierania 2 tłok 65 / 6.6 (kN / t) - klasyfikacja EN 13204 : TR136/405-65/382- 19.9 - IP57 (możliwość pracy w zanurzeniu) - AKUMULATOR DO NARZĘDZI szt.4 Akumulator Li-Ion zasilający narzędzia. - napięcie znamionowe 28 V - pojemność 8 Ah - zewnętrzny ledowy wskaźnik poziomu naładowania akumulatora - IP68 - ŁADOWARKA SAMOCHODOWA szt.3 Ładowarka samochodowa do ładowania akumulatorów zasilających narzędzia ratownicze - napięcie zasilania 12-24VDC, 28VDC, 2A - wtyczka samochodowa typu ISO 4165 - KABEL DO ŁADOWANIA NARZĘDZIA On-Tool Charging szt.3 Kabel magnetyczny do połączenia ładowarki z narzędziem - WIELOFUNKCYJNE NARZĘDZIE DO WEJŚĆ SIŁOWYCH T1 szt.1 Narzędzie wielofunkcyjne do uderzeń, cięć, rozpierania, podnoszenia, klinowania i wyważania. - model T1 - maks. ciśnienie robocze - 720 / 72 (bar/Mpa) - maks. siła rozpierania - 33 / 3.4 (kN/t) - rozwarcie szczęk - 128 mm - maks. rozwarcie ostrzy - 29 mm - siła cięcia - 139 / 14.2 (kN/t) - min. siła rozpierania 25mm od końca - 26 / 2.7 (kN/t) - napęd – ręczny - OSŁONA OSTRYCH KRAWĘDZI 5SZT. Osłony ostrych krawędzi - zabezpieczają ostre krawędzie wraków w czasie akcji ratowniczej Zestaw składa się z: - osłona zapinana na rzepy wymiary 26 x 30 cm; waga 0,18 kg; ilość - 2 szt. - koc z magnesami wymiary 60 x 60 cm; waga 0,52 kg; ilość - 2 szt. - koc z magnesami 150 x 60 cm; waga 1,20 kg; ilość - 1 szt. - NÓŻ DO CIĘCIA PASÓW szt.1 Nóż do pasów bezpieczeństwa Dostarczany z mocowaniem na rzep w dowolnym miejscu pojazdu. - kolor pomarańczowy - wymiary (D x S x W) 154 x 44 x 5 mm Zestaw nr 2, zestaw narzędzi hydraulicznych napędzanych silnikiem spalinowym - UNIWERSALNE NARZEDZIE HYDRAULICZNE - szt.1 Nożyce do cięcia współczesnych pojazdów ze wzmocnieniami wykonanymi ze stali borowych i mikrostopowych. System mocowania ostrzy i-Bolt, uchwyt z wbudowanym oświetleniem LED, ergonomiczny uchwyt. - ciśnienie robocze : 720 / 72 bar/MPa - rozwarcie ostrzy : 165 mm - siła cięcia : 1412 / 144 kN/t - pręt okrągły (S235 wg EN 13204) : 41 mm - klasyfikacja wg EN 13204 - BC165K :15.7 - UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - ROZPIERACZ RAMIENIOWY szt.1 Rozpieracz ramieniowy do ratownictwa drogowego i technicznego o bardzo dużym rozwarciu ramion z bogatą gamą wymiennych akcesoriów (opcjonalnie). Uchwyt z wbudowanym 6 punktowym oświetleniem LED, łatwo wymienne końcówki robocze. Dane techniczne: - ciśnienie robocze : 720 / 72 bar/MPa - szerokość rozpierania : 725 mm - maks. siła rozpierania : 280 / 28,6 kN/t - min. siła rozpierania 25 mm od końcówek zgodnie z normą EN 13204 : 41/4.2 kN/t - siła ściskania : 59 / 6 kN/t - siła ciągnięcia : 47 / 4.8 kN/t - zakres ciągnięcia : 610 mm - klasyfikacja wg EN 13204 - AS41/725 : 14.5 - UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - ROZPIERACZ TELESKOPOWY szt.1 Rozpieracz Teleskopowy z wbudowanym wskaźnikiem laserowym w głowicy tłoka oraz oświetleniem LED po stronie tłoka i podstawy. - max. ciśnienie robocze: 720 / 72 (bar/Mpa) - skok tłoka 1: 375 mm - skok tłoka 2: 350 mm - całkowity skok rozprowadzający:725 mm - długość narzędzia zsuniętego: 560 mm - długość narzędzia rozsuniętego: 1285 mm - max. siła rozpierania 1 tłok 217 / 22,1 (kN / t) - max. siła rozpierania 2 tłok 101 / 10.3 (kN / t) -UNIWERSALNE NARZĘDZIE HYDRAULICZNE - POMPA szt.1 Pompa trzystopniowa z mocnym silnikiem benzynowym i zbiornikiem oleju o dużej pojemności. Pompa do zasilania jednocześnie dwóch urządzeń w wersji jednowężowej . Pompa posiada oświetlenie (opcja) ułatwiające identyfikację w ciemności oraz podłączanie i odłączanie węży. Pompa trzystopniowa w połączeniu ze specjalnym zaworem Speed Valve w urządzeniach to odpowiednik funkcji TURBO. Dane techniczne: - ciśnienie robocze: 720 bar - ilość złączy do narzędzi: 2 - typ pompy: trzystopniowa - wydajność 1. stopnia (0-150 bar): 2800 cm3/min - wydajność 2. stopnia (150-280 bar): 1250 cm3/min - wydajność 3. stopnia (280-720 bar): 525 cm3/min - pojemność zbiornika oleju: 4340 cm3 - pojemność zbiornika paliwa: 1700 cm3 - silnik: benzynowy, 4-suwowy, 3.1 KM - 2.3 kW - zakres temperatur pracy: -20°C do +55°C - wyposażenie standardowe: wskaźnik poziomu oleju _WĘŻE 2 szt - wzmacniane oplotem z kevlaru z płaskimi złączkami - długość 10m - waga węża gotowego do użycia nie więcej niż 4,9kg - wyposażone w gumowe nakładki ułatwiające podpięcie węża do pompy w rękawicach - wyposażone w płaskie złączki , obrotowe 3600 - WIELOFUNKCYJNE NARZĘDZIE DO WEJŚĆ SIŁOWYCH T1 szt.1 Narzędzie wielofunkcyjne do uderzeń, cięć, rozpierania, podnoszenia, klinowania i wyważania. - model T1 - maks. ciśnienie robocze - 720 / 72 (bar/Mpa) - maks. siła rozpierania - 33 / 3.4 (kN/t) - rozwarcie szczęk - 128 mm - maks. rozwarcie ostrzy - 29 mm - siła cięcia - 139 / 14.2 (kN/t) - min. siła rozpierania 25mm od końca - 26 / 2.7 (kN/t) - napęd – ręczny |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-10-24 09:00 Po zmianie: 2025-10-27 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-10-24 09:10 Po zmianie: 2025-10-27 09:10 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.