ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Ochrona dziedzictwa kulturowego na obszarze MOF

Zamawiający Miasto Tomaszów Lubelski (Tomaszów Lubelski, Lubelskie) prowadził postępowanie „Ochrona dziedzictwa kulturowego na obszarze MOF”. Termin składania ofert minął 12 listopada 2025, 09:00. Wadium: 30 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Tomaszów LubelskiTomaszów Lubelski, Lubelskie (powiat Tomaszowski →)opublikowano 22 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Wadium
30 000 zł
Termin składania ofert
12 listopada 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane40%Długość okresu gwarancji jakości na dostarczone wyposażenie (G)40%

Przebieg postępowania

3 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    22 października 2025

    Termin ofert: 12 listopada 2025 09:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    05 listopada 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wynik postępowania

    23 grudnia 2025

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane materiały (G) 40%, Długość okresu gwarancji jakości na dostarczone wyposażenie (G) 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Ochrona dziedzictwa kulturowego na obszarze MOF.

  • 3

    RyzykoWadium: 30 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail