Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Przedszkola Samorządowego w Zagórzu w roku szkolnym 2024/2025

Zamawiający Przedszkole Samorządowe w Zagórzu (Zagórze, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Przedszkola Samorządowego w Zagórzu w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Przedszkole Samorządowe w ZagórzuZagórze, Małopolskie (powiat Chrzanowski →)opublikowano 22 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W ZAGÓRZU

1.2.)Oddział zamawiającego

PRZEDSZKOLE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 121309264

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ŻELATOWA 8

1.4.2.)Miejscowość

Zagórze

1.4.3.)Kod pocztowy

32-555

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pszagorze@babice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zagorze.schoolpage.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-463ccfcd-7e22-4a44-9267-96ff2a12019e

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00490639

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00445652

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Przedszkola Samorządowego w Zagórzu w roku szkolnym 2024/2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i sukcesywna dostawa żywności na potrzeby Przedszkola Samorządowego w Zagórzu w roku szkolnym 2024/2025.

CZĘŚĆ 3: WARZYWA I OWOCE

Banany kg 381
Cytryny kg 80
Jabłka krajowe, klasy I kg 808
Mandarynki kg 295
Burak czerwony (korzeń) kg 195
Cebula kg 108
Kapusta biała (główka) kg 5
Kapusta czerwona kg 45
Kapusta kiszona (bez dodatku octu) kg 90
Koperek zielony - pęczek szt. 25
Marchew korzeń kg 332
Ogórek kiszony (bez dodatku octu) kg 250
Ogórek zielony kg 240
Papryka czerwona kg 165
Pietruszka korzeń kg 147
Pietruszka zielona (pęczek) szt. 23
Pomidory kg 138
Por szt. 176
Rzodkiewka (pęczek) szt. 193
Sałata zielona szt. 195
Seler korzeń kg 110
Ziemniaki krajowe kl. I kg 2190
Kapusta pekińska szt. 45
Szczypiorek (pęczek) szt. 66
Truskawka kg 27
Pomarańcze kg 131
Winogrono kg 83
Śliwka kg 69
Arbuz kg 60
Śliwka suszona op 78
Gruszka kg 138
Kiwi kg 198
Khaki szt. 15
Buraki suszone op 70
Borówka amerykańska kg 3
Pieczarki kg 25
Cukinia kg 5
Nektarynka kg 30
Brzoskwinia kg 20

• Owoce i warzywa wszystkie klasy pierwszej – powinny być świeże, nie zwiędnięte, bez uszkodzeń zewnętrznych.
• Owoce i warzywa cechować się będą regularnym kształtem właściwym dla danego gatunku, będą wolne od szkodników, zanieczyszczeń, oznak wyrastania korzenia w pęd nasienny, wolne od oznak więdnięcia, wyschnięcia, gnicia.
• Warzywa nie powinny być zaparzone, zamarznięte, zapleśniałe.
• Warzywa korzenne – korzenie powinny być jędrne, nie popękane, nie sparciałe, bez uszkodzeń przez szkodniki, bez plam.
• Ziemniaki – powinny być zdrowe, kształtne, suche, czyste bez ziemi, piasku, nieuszkodzone, jednolitej odmiany, kształt owalny.
• Warzywa liściaste – bez plam, uszkodzeń.
• Owoce – skóra gładka, miąższ soczysty, bez jakichkolwiek oznak nieświeżości i zepsucia.

3.9.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa

03212100-1 - Ziemniaki

03221000-6 - Warzywa

03222000-3 - Owoce i orzechy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-09-02 do 2025-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MGM Spółka z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5130267336

4.3.3.)Ulica

Winnica 17

4.3.4.)Miejscowość

Nawojowa Góra

4.3.5.)Kod pocztowy

32-065

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

42427,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00510389/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-07-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

40964,38 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 284 zł565 493 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 209 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 284 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
565 493 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole Samorządowe w Zagórzu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zagórze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.