Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Andrzej Piotrowski - STAL - MAX· Piszczacmikrofirma
Wartość umowy
83 911 zł
Umowa zawarta
16 października 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Jakość20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup i dostawa peletu drzewnego na sezon grzewczy jesienno-zimowy 2025 r.

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce-osadzie (Korolówka-Osada, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa peletu drzewnego na sezon grzewczy jesienno-zimowy 2025 r”, wybierając ofertę wykonawcy Andrzej Piotrowski - STAL - MAX. Wartość umowy: 83 911 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
83 911 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Andrzej Piotrowski - STAL - MAX (Piszczac), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 83 910,60 zł (umowę zawarto 16 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. IRENY KOSMOWSKIEJ W KOROLÓWCE-OSADZIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000638197

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

3

1.5.2.)Miejscowość

Korolówka-Osada

1.5.3.)Kod pocztowy

22-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.7.)Numer telefonu

+48825717220

1.5.8.)Numer faksu

+48825717556

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsr-korolowka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zsckrkorolowkaosada.biposwiata.pl/wiadomosci/3/lista/przetargi

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dd561e51-1ae3-4573-92fa-2110df1c1128

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup i dostawa peletu drzewnego na sezon grzewczy jesienno-zimowy 2025 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dd561e51-1ae3-4573-92fa-2110df1c1128

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00488925

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00080775/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i dostawa peletu drzewnego na sezon grzewczy jesienno-zimowy 2025 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00428215

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZ/207/2/AR/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

68220,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa do siedziby zamawiającego, na adres: Korolówka-Osada 16A oraz na adres Korolówka-Osada 1, 22-200 Włodawa, peletu drzewnego w ilości około 60 ton w dostawach po około 6 ton w big bagach, najczęściej jeden raz w tygodniu, przez okres obowiązywania umowy, tj. do dnia 31.12.2025 r.
Kod CPV 09-11-14-00-4
2. Pelet drzewny musi spełniać wymagania w ramach ENplus potwierdzający zgodność z EN 14961-2 w klasie A1. W związku z pneumatycznym systemem podawania opału Zamawiający wymaga peletu o długość max. do 2,50 cm.
3. Pelet drzewny należy dostarczyć na koszt Dostawcy, transportem posiadającym zamontowaną na stałe hydrauliczną dźwignię, która służy do rozładunku ciężkich dostaw:
a) do zsypu w budynku internatu Korolówka-Osada 1, umieszczonego na wysokości około 1,2 metra od poziomu utwardzenia nawierzchni,
b) do budynku warsztatów szkolnych Korolówka–Osada 16A. Rozładunek do podajnika ślimakowego, wysokość ok. 1 metr od poziomu utwardzenia nawierzchni.
4. Zamawiający w związku z nieprzewidywalnością pogody zastrzega sobie prawo zakupu większej ilości bądź niezrealizowania w całości dostaw peletu. Z tytułu niezrealizowania w całości dostaw Dostawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu. Ponadto Zamawiający w związku z awariami pneumatycznego systemu podawania peletu zastrzega sobie prawo do zamawiania peletu również w workach w przedziale 15 do 25 kg.

4.5.3.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83910,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

83910,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83910,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Andrzej Piotrowski - STAL - MAX

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

030941802

7.3.3)Ulica

Kodeńska 12

7.3.4)Miejscowość

Piszczac

7.3.5)Kod pocztowy

21-530

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83910,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce-osadzie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Korolówka-Osada.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 83 911 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Andrzej Piotrowski - STAL - MAX (Piszczac). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.