Unieważniono wszystkie części postępowania7 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie okresowej rocznej kontroli sprawności technicznej obiektów budowlanych w podziale na 7 części.

Zamawiający 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Sulęcin, Lubuskie) opublikował wynik postępowania „Wykonanie okresowej rocznej kontroli sprawności technicznej obiektów budowlanych w…”.

Zamawiający: 45 Wojskowy Oddział GospodarczySulęcin, Lubuskie (powiat Sulęciński →)opublikowano 22 października 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 161 250 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 7 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 080521018

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

69-211 Wędrzyn

1.5.2.)Miejscowość

Sulęcin

1.5.3.)Kod pocztowy

69-211

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.7.)Numer telefonu

261676225

1.5.8.)Numer faksu

261676222

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

45wog.zampubliczne@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.45wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1181011

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie okresowej rocznej kontroli sprawności technicznej obiektów budowlanych w podziale na 7 części.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-24fdd88f-8a01-4d6d-a99a-7f7ef6fc8598

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00488915

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00125417/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.14 Wykonanie okresowej rocznej kontroli technicznej obiektów budowlanych w podziale na siedem cześci

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00438957

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

42/TP/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

161550,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowej rocznej kontroli sprawności technicznej obiektów budowlanych na podstawie ustawy Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994r art. 62 ust. 1 pkt 1 (tekst jedn. Dz. U. z 2025 roku poz. 418 )
a) elementów budynku, budowli i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania,
b) instalacji i urządzeń służących ochronie środowiska,
c) instalacji gazowej oraz przewodów kominowych ( dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) administrowanych przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w garnizonie Wędrzyn.
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• Opis przedmiotu zamówienia, stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ;
• wzór umowy, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.

3. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że „proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia” pod względem norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych
i systemów referencji technicznych..
4. Wszystkie standardy jakościowe, związane z realizacją przedmiotu zamówienia zostały określone w dokumentacji wskazanej w ust. 3 niniejszego rozdziału SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.)Wartość części

48510,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowej rocznej kontroli sprawności technicznej obiektów budowlanych na podstawie ustawy Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994r art. 62 ust. 1 pkt 1 (tekst jedn. Dz. U. z 2025 roku poz. 418 )
a) elementów budynku, budowli i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania,
b) instalacji i urządzeń służących ochronie środowiska,
c) instalacji gazowej oraz przewodów kominowych ( dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) administrowanych przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w garnizonie Międzyrzecz.
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• Opis przedmiotu zamówienia, stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ;
• wzór umowy, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
3. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że „proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia” pod względem norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych
i systemów referencji technicznych..
4. Wszystkie standardy jakościowe, związane z realizacją przedmiotu zamówienia zostały określone w dokumentacji wskazanej w ust. 3 niniejszego rozdziału SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.)Wartość części

11430,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowej rocznej kontroli sprawności technicznej obiektów budowlanych na podstawie ustawy Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994r art. 62 ust. 1 pkt 1 (tekst jedn. Dz. U. z 2025 roku poz. 418 )
a) elementów budynku, budowli i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania,
b) instalacji i urządzeń służących ochronie środowiska,
c) instalacji gazowej oraz przewodów kominowych ( dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) administrowanych przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w garnizonie Skwierzyna.
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• Opis przedmiotu zamówienia, stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ;
• wzór umowy, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.

3. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że „proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia” pod względem norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych
i systemów referencji technicznych..
4. Wszystkie standardy jakościowe, związane z realizacją przedmiotu zamówienia zostały określone w dokumentacji wskazanej w ust. 3 niniejszego rozdziału SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.)Wartość części

15660,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowej rocznej kontroli sprawności technicznej obiektów budowlanych na podstawie ustawy Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994r art. 62 ust. 1 pkt 1 (tekst jedn. Dz. U. z 2025 roku poz. 418 )
a) elementów budynku, budowli i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania,
b) instalacji i urządzeń służących ochronie środowiska,
c) instalacji gazowej oraz przewodów kominowych ( dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) administrowanych przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w garnizonie Sulechów.
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• Opis przedmiotu zamówienia, stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ;
• wzór umowy, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.

3. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że „proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia” pod względem norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych
i systemów referencji technicznych..
4. Wszystkie standardy jakościowe, związane z realizacją przedmiotu zamówienia zostały określone w dokumentacji wskazanej w ust. 3 niniejszego rozdziału SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.)Wartość części

12870,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowej rocznej kontroli sprawności technicznej obiektów budowlanych na podstawie ustawy Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994r art. 62 ust. 1 pkt 1 (tekst jedn. Dz. U. z 2025 roku poz. 418 )
a) elementów budynku, budowli i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania,
b) instalacji i urządzeń służących ochronie środowiska,
c) instalacji gazowej oraz przewodów kominowych ( dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) administrowanych przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w garnizonach: Czerwieńsk, Zielona Góra.
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• Opis przedmiotu zamówienia, stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ;
• wzór umowy, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.

3. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że „proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia” pod względem norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych
i systemów referencji technicznych..
4. Wszystkie standardy jakościowe, związane z realizacją przedmiotu zamówienia zostały określone w dokumentacji wskazanej w ust. 3 niniejszego rozdziału SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.)Wartość części

18540,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowej rocznej kontroli sprawności technicznej obiektów budowlanych na podstawie ustawy Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994r art. 62 ust. 1 pkt 1 (tekst jedn. Dz. U. z 2025 roku poz. 418 )
a) elementów budynku, budowli i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania,
b) instalacji i urządzeń służących ochronie środowiska,
c) instalacji gazowej oraz przewodów kominowych ( dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) administrowanych przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w garnizonie Krosno Odrzańskie.
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• Opis przedmiotu zamówienia, stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ;
• wzór umowy, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.

3. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że „proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia” pod względem norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych
i systemów referencji technicznych..
4. Wszystkie standardy jakościowe, związane z realizacją przedmiotu zamówienia zostały określone w dokumentacji wskazanej w ust. 3 niniejszego rozdziału SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.)Wartość części

43740,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie okresowej rocznej kontroli sprawności technicznej obiektów budowlanych wielkopowierzchniowych na podstawie ustawy Prawo Budowlane z dnia 7 lipca 1994r art. 62 ust. 1 pkt 1 (tekst jedn. Dz. U. z 2025 roku poz. 418 )
a) elementów budynku, budowli i instalacji narażonych na szkodliwe wpływy atmosferyczne i niszczące działania czynników występujących podczas użytkowania,
b) instalacji i urządzeń służących ochronie środowiska,
c) instalacji gazowej oraz przewodów kominowych ( dymowych, spalinowych i wentylacyjnych) administrowanych przez 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy
2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają:
• Opis przedmiotu zamówienia, stanowiąca załącznik nr 6 do SWZ;
• wzór umowy, stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.

3. Zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że „proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia” pod względem norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych
i systemów referencji technicznych..
4. Wszystkie standardy jakościowe, związane z realizacją przedmiotu zamówienia zostały określone w dokumentacji wskazanej w ust. 3 niniejszego rozdziału SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

4.5.5.)Wartość części

10800,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt. 3, ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

ponieważ cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71356100-9Usługi kontroli technicznej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
161 250 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
120 160 zł257 095 zł
Rozstęp międzykwartylowy
136 935 zł
Źródło próbki
CPV 71356100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
120 160 zł
Mediana
161 250 zł
Górny kwartyl
257 095 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sulęcin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71356100-9 (Usługi kontroli technicznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.