Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
649 994 zł
Umowa zawarta
20 października 2025
Okres realizacji
20 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 649 994 zł – 1 420 959 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji20%Ilość osób posiadająca uprawnienia (o których mowa w art. 43 pkt 2 pgik) skierowana przez20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla części jedn. ewid. gm. Grodzisk Maz. (140504_5 - obszar wiejski) w powiecie grodziskim" - część lI - obejmująca obręby: Książenice, Książenice PGR...

Zamawiający Powiat Grodziski (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla części jedn. ewid. gm. Grodzisk Maz.…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANS-GEO Tomasz Zasowski,. Wartość umowy: 649 994 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Powiat GrodziskiGrodzisk Mazowiecki, Mazowieckie (powiat Grodziski →)opublikowano 21 października 2025
Wartość umowy
649 994 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 września 2025

    Termin ofert: 15 września 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 października 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRANS-GEO Tomasz Zasowski (Radzanów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 649 993,50 zł (umowę zawarto 20 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 649 993,50 zł do 1 420 958,73 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT GRODZISKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269108

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Daleka 11a

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-825

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@powiat-grodziski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.powiat-grodziski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiat-grodziski.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla części jedn. ewid.
gm. Grodzisk Maz. (140504_5 - obszar wiejski) w powiecie grodziskim"
- część lI - obejmująca obręby: Książenice, Książenice PGR...

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-49267a5f-479a-4ca7-8e37-29c9dfd2f326

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00488269

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00681553/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Modernizacja ewidencji gruntów i budynków dla gminy Grodzisk Mazowiecki,

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00408445

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.272.1.19.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

440650 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji ewidencji gruntów i budynków zgodnie z projektem modernizacji uzgodnionym przez Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego (Załącznik nr 8 do SWZ) oraz Warunkami Technicznymi (Załącznik nr 9 do SWZ), dla części gminy Grodzisk Mazowiecki w powiecie grodziskim część nr II – obejmująca obręby ewidencyjne: Książenice, Książenice PGR, Marynin, Opypy, Urszulin PGR


UWAGA:
Zakres wszystkich wykonywanych prac w ramach zamówienia jest zgodny z Projektem modernizacji ewidencji gruntów i budynków (rozdział IV – Zakres prac przewidywany do wykonania przez Wykonawcę), zaś podział na etapy został opisany w niniejszym SWZ oraz Warunkach Technicznych.

W związku z powyższym :
• Etap I obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale IV pkt od 7 do 8 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych,
• Etap II obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale IV pkt od 1 do 6, od 9 do 10, 12 oraz od 14 do 16 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych,
• Etap III obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale IV pkt: 11, 13 oraz od 17 do 23 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych,
• Etap IV obejmować będzie prace wyszczególnione w Projekcie modernizacji w rozdziale IV pkt: od 24 do 27 oraz opisane odpowiednio w Warunkach Technicznych.
Terminy zakończenia poszczególnych etapów prac wynoszą odpowiednio:
- termin zakończenia I etapu prac: 7 tygodni od daty podpisania umowy
- termin zakończenia II etapu prac: 12 miesięcy od daty podpisania umowy,
- termin zakończenia III etapu prac: 17 miesięcy od daty podpisania umowy,
- termin zakończenia IV etapu oraz całości prac: 20 miesięcy od daty podpisania umowy.
Wykonawcy za każdy zrealizowany etap zamówienia przysługuje wynagrodzenie:
a) Etap I – 15 % kwoty umowy,
b) Etap II – 30 % kwoty umowy,
c) Etap III – 35 % kwoty umowy,
d) Etap IV – 20 % kwoty umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71353200-9 - Usługi opomiarowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

649993,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1420958,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

649993,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANS-GEO Tomasz Zasowski,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7981260803

7.3.3)Ulica

Młodynie Dolne

7.3.4)Miejscowość

Radzanów

7.3.5)Kod pocztowy

26-807

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

649993,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71354300-7Usługi badań katastralnych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Grodziski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 649 994 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71354300-7 (Usługi badań katastralnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRANS-GEO Tomasz Zasowski, (Radzanów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.