Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
220 581 zł
Umowa zawarta
20 października 2025
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Jesienno - zimowe utrzymanie porządku i czystości terenów nieruchomości stanowiących własność Spółki oraz własność Miasta, zarządzanych przez ZGM TBS Sp. z o.o. ul. Cieślaka 6b w Szczecinku

Zamawiający "zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego" Sp. z o.o. (Szczecinek, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Jesienno - zimowe utrzymanie porządku i czystości terenów nieruchomości stanowiących…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Usługowa Małgorzata Maciupa. Wartość umowy: 220 581 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
220 581 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Usługowa Małgorzata Maciupa (Szczecinek), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 220 581,24 zł (umowę zawarto 20 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail