Wynik częściowy: umowy w 2 z 8 części, 6 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
106 149 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    72 447 zł
    4 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
  7. Unieważniona
    Część 7
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 702 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu pod nazwą "Cyberbezpieczny Samorząd"

Zamawiający Gmina Kamienica Polska (Kamienica Polska, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu pod nazwą "Cyberbezpieczny Samorząd"”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 106 149 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Gmina Kamienica PolskaKamienica Polska, Śląskie (powiat Częstochowski →)opublikowano 20 października 2025
Łączna wartość umów
106 149 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 2 wybrano wykonawcę, 6 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Miecz Net (część 2); Grupa E Sp. z o.o. (część 8).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 106 149,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kamienica Polska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151397977

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

M. Konopnickiej 12

1.5.2.)Miejscowość

Kamienica Polska

1.5.3.)Kod pocztowy

42-260

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.7.)Numer telefonu

3273333

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@kamienicapolska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kamienicapolska.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu pod nazwą "Cyberbezpieczny Samorząd"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2acea6cf-24be-47fb-940b-08d4b0f97818

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00485190

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00051532/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu pod nazwą “Cyberbezpieczny Samorząd”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

FUNDUSZE EUROPEJSKIE NA ROZWÓJ CYFROWY 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00314920

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.3.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

263302,84 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymagania techniczne przedstawia Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik do SWZ. Jeżeli gdziekolwiek w SWZ, Zamawiający wskazał konkretne nazwy materiałów lub zawarł inne treści, które w sposób bezpośredni lub pośredni wskazują lub mogą wskazywać na konkretny wyrób, oznacza to, że zrobił to w celu doprecyzowania opisu przedmiotu zamówienia i określają minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu zamówienia.
Użyte określenia wskazujące znaki towarowe, nazwy własne, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami "lub równoważne". Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych rozwiązaniom wskazanym w Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.5.)Wartość części

7825 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymagania techniczne przedstawia Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik do SWZ. Jeżeli gdziekolwiek w SWZ, Zamawiający wskazał konkretne nazwy materiałów lub zawarł inne treści, które w sposób bezpośredni lub pośredni wskazują lub mogą wskazywać na konkretny wyrób, oznacza to, że zrobił to w celu doprecyzowania opisu przedmiotu zamówienia i określają minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu zamówienia.
Użyte określenia wskazujące znaki towarowe, nazwy własne, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami "lub równoważne". Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych rozwiązaniom wskazanym w Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

48822000-6 - Serwery komputerowe

4.5.5.)Wartość części

84715 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymagania techniczne przedstawia Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik do SWZ. Jeżeli gdziekolwiek w SWZ, Zamawiający wskazał konkretne nazwy materiałów lub zawarł inne treści, które w sposób bezpośredni lub pośredni wskazują lub mogą wskazywać na konkretny wyrób, oznacza to, że zrobił to w celu doprecyzowania opisu przedmiotu zamówienia i określają minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu zamówienia.
Użyte określenia wskazujące znaki towarowe, nazwy własne, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami "lub równoważne". Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych rozwiązaniom wskazanym w Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.5.)Wartość części

56300 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymagania techniczne przedstawia Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik do SWZ. Jeżeli gdziekolwiek w SWZ, Zamawiający wskazał konkretne nazwy materiałów lub zawarł inne treści, które w sposób bezpośredni lub pośredni wskazują lub mogą wskazywać na konkretny wyrób, oznacza to, że zrobił to w celu doprecyzowania opisu przedmiotu zamówienia i określają minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu zamówienia.
Użyte określenia wskazujące znaki towarowe, nazwy własne, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami "lub równoważne". Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych rozwiązaniom wskazanym w Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.5.)Wartość części

3495 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymagania techniczne przedstawia Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik do SWZ. Jeżeli gdziekolwiek w SWZ, Zamawiający wskazał konkretne nazwy materiałów lub zawarł inne treści, które w sposób bezpośredni lub pośredni wskazują lub mogą wskazywać na konkretny wyrób, oznacza to, że zrobił to w celu doprecyzowania opisu przedmiotu zamówienia i określają minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu zamówienia.
Użyte określenia wskazujące znaki towarowe, nazwy własne, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami "lub równoważne". Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych rozwiązaniom wskazanym w Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.5.)Wartość części

1676 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymagania techniczne przedstawia Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik do SWZ. Jeżeli gdziekolwiek w SWZ, Zamawiający wskazał konkretne nazwy materiałów lub zawarł inne treści, które w sposób bezpośredni lub pośredni wskazują lub mogą wskazywać na konkretny wyrób, oznacza to, że zrobił to w celu doprecyzowania opisu przedmiotu zamówienia i określają minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu zamówienia.
Użyte określenia wskazujące znaki towarowe, nazwy własne, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami "lub równoważne". Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych rozwiązaniom wskazanym w Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

4.5.5.)Wartość części

58069 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymagania techniczne przedstawia Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik do SWZ. Jeżeli gdziekolwiek w SWZ, Zamawiający wskazał konkretne nazwy materiałów lub zawarł inne treści, które w sposób bezpośredni lub pośredni wskazują lub mogą wskazywać na konkretny wyrób, oznacza to, że zrobił to w celu doprecyzowania opisu przedmiotu zamówienia i określają minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu zamówienia.
Użyte określenia wskazujące znaki towarowe, nazwy własne, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami "lub równoważne". Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych rozwiązaniom wskazanym w Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

4.5.5.)Wartość części

24146 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymagania techniczne przedstawia Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik do SWZ. Jeżeli gdziekolwiek w SWZ, Zamawiający wskazał konkretne nazwy materiałów lub zawarł inne treści, które w sposób bezpośredni lub pośredni wskazują lub mogą wskazywać na konkretny wyrób, oznacza to, że zrobił to w celu doprecyzowania opisu przedmiotu zamówienia i określają minimalne oczekiwania co do jakości produktów, które mają być użyte do wykonania przedmiotu zamówienia.
Użyte określenia wskazujące znaki towarowe, nazwy własne, patent lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z wyrazami "lub równoważne". Zamawiający dopuszcza zastosowanie przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych rozwiązaniom wskazanym w Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.5.)Wartość części

27073 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12386,1 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20565,6 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72447 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

145929,66 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

72447 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Miecz Net

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6252089468

7.3.3)Ulica

Mieczyków

7.3.4)Miejscowość

Czeladź

7.3.5)Kod pocztowy

41-250

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

72447 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-15

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88806 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88806 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5904 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5904 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3075 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3075 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

Sekcja 19

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88560 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

430500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, dlatego zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

Sekcja 21

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50799 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

50799 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33702 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36198,9 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33702 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grupa E Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6462926077

7.3.3)Ulica

Piwna

7.3.4)Miejscowość

Tychy

7.3.5)Kod pocztowy

43-100

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33702 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30233000-1Urządzenia do przechowywania i odcz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 192 708 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
379 054 zł4 931 753 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 552 699 zł
Źródło próbki
CPV 30233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
379 054 zł
Mediana
1 192 708 zł
Górny kwartyl
4 931 753 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kamienica Polska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kamienica Polska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 106 149 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30233000-1 (Urządzenia do przechowywania i odczytu danych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Miecz Net (Czeladź). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.