Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja infrastruktury wodnej w Gminie Rejowiec Fabryczny. Postępowanie prowadzone w podziale na trzy części.

Zamawiający Gmina Rejowiec Fabryczny (Rejowiec Fabryczny, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja infrastruktury wodnej w Gminie Rejowiec Fabryczny. Postępowanie prowadzone w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Rejowiec FabrycznyRejowiec Fabryczny, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 19 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 000 000 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Rejowiec Fabryczny

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110198043

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lubelska

1.4.2.)Miejscowość

Rejowiec Fabryczny

1.4.3.)Kod pocztowy

22-170

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@gminarejowiecfabr.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminarejowiecfabr.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4473967f-f1b3-4ae9-8725-6ac723166d23

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00483050

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-20

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00264888

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest finansowane ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności (KPO) w ramach naboru wniosków dla inwestycji B3.1.1. Inwestycje w zrównoważona gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja infrastruktury wodnej w Gminie Rejowiec Fabryczny.
Postępowanie prowadzone w podziale na trzy części.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

URTECH SP. Z O. O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 536 191 50 19

4.3.3.)Ulica

ul. Codzienna 20

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

03-663

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

360314,15 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00343747/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-22

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

360314,15 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Podpisanie protokołu odbioru końcowego: 29.09.2025 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232150-8Roboty w zakresie rurociągów do prz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 000 000 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
569 666 zł5 265 640 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 695 974 zł
Źródło próbki
CPV 45232150· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
569 666 zł
Mediana
2 000 000 zł
Górny kwartyl
5 265 640 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rejowiec Fabryczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rejowiec Fabryczny.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232150-8 (Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.