Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
2 299 780 zł
Umowa zawarta
29 września 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług polegających na udostępnianiu miejsc noclegowych na potrzeby osób skierowanych przez Biuro Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Zamawiający Biuro Polskiej Komisji Akredytacyjnej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług polegających na udostępnianiu miejsc noclegowych na potrzeby osób…”, wybierając ofertę wykonawcy IMKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Cena wybranej oferty: 2 299 780 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Biuro Polskiej Komisji AkredytacyjnejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 października 2025
Cena wybranej oferty
2 299 780 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 sierpnia 2025

    Termin ofert: 5 września 2025 15:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 października 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IMKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 2 299 780,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Biuro Polskiej Komisji Akredytacyjnej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 140318400

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ul. Żurawia 32/34

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-515

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

225631744

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

maciej.kobielski@pka.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pka.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://biuropka.ezamawiajacy.pl/pn/BIUROPKA/demand/229395/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług polegających na udostępnianiu miejsc noclegowych na potrzeby osób skierowanych przez Biuro Polskiej Komisji Akredytacyjnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-27bd26e2-dbd7-4b95-8a80-831fd38d2994

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00483028

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00116464/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi hotelarskie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00392489

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZamP 251/3/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług polegających na udostępnianiu miejsc noclegowych na potrzeby osób skierowanych przez Biuro Polskiej Komisji Akredytacyjnej
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na udostępnianiu miejsc noclegowych na potrzeby osób skierowanych przez Biuro Polskiej Komisji Akredytacyjnej

4.5.3.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2299780,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2299780,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2299780,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IMKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272930632

7.3.3)Ulica

Jana Pawła II 27

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-867

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2850000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55100000-1Usługi hotelarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
354 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
213 127 zł400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
186 873 zł
Źródło próbki
CPV 55100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
213 127 zł
Mediana
354 000 zł
Górny kwartyl
400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.