Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
159 593 zł
Umowa zawarta
13 października 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa cysterny do wody pitnej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Zakup cysterny do przewozu wody pitnej” finansowanego ze środków z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026

Zamawiający Gmina Sawin (Sawin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa cysterny do wody pitnej w ramach zadania inwestycyjnego pn. Zakup cysterny do…”, wybierając ofertę wykonawcy PRO-WAM. Wartość umowy: 159 593 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SawinSawin, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 19 października 2025
Wartość umowy
159 593 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRO-WAM (Koszalin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 159 592,50 zł (umowę zawarto 13 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail