Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
460 000 zł
Umowa zawarta
15 października 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 460 000 zł – 609 976 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji30%Doświadczenie Kierownika Robót (DKR)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

REMONT HALI MAGAZYNOWEJ NA DZIAŁCE 232/104 W ZIELENIEWIE

Zamawiający Gmina Kobylanka (Kobylanka, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „REMONT HALI MAGAZYNOWEJ NA DZIAŁCE 232/104 W ZIELENIEWIE”, wybierając ofertę wykonawcy Wiesław Kachniarz. Wartość umowy: 460 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina KobylankaKobylanka, Zachodniopomorskieopublikowano 17 października 2025
Wartość umowy
460 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wiesław Kachniarz (Kobylanka).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 460 000,00 zł (umowę zawarto 15 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 460 000,00 zł do 609 976,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail