Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wsparcie instytucji kultury (świetlic wiejskich) na terenie gminy Papowo Biskupie

Zamawiający Gmina Papowo Biskupie (Papowo Biskupie, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wsparcie instytucji kultury (świetlic wiejskich) na terenie gminy Papowo Biskupie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Papowo BiskupiePapowo Biskupie, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 17 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Papowo Biskupie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118520

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Papowo Biskupie 128

1.4.2.)Miejscowość

Papowo Biskupie

1.4.3.)Kod pocztowy

86-221

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

566768101

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@papowobiskupie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.papowobiskupie.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c24eee96-524e-4b7e-ae48-e3aa0e6baaec

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00481418

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-10-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00124430

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Priorytet 5. Fundusze Europejskie na wzmacnianie potencjałów endogenicznych regionu Działania 5.2 Wsparcie instytucji kultury ZITy regionalne

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wsparcie instytucji kultury (świetlic wiejskich) na terenie gminy Papowo Biskupie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.2.1.Świetlica wiejska w miejscowości Firlus

Remont dotyczy pomieszczeń istniejących. Budynek posiada niezbędne przyłącza techniczne wynikające z właściwego użytkowania obiektu jednak instalacje wewnętrzne w budynku zostaną wykonane jako nowe rozwiązania. Obsługa komunikacyjna odbywać się będzie poprzez istniejący zjazd. Obiekt dostosowany będzie dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Planuje się wymianę stolarki okiennej i drzwiowej.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Handlowo Usługowa KOD-BUD Tomasz Dubilis

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

340784432

4.3.3.)Ulica

Mełno 43

4.3.4.)Miejscowość

Mełno

4.3.5.)Kod pocztowy

86-330

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

556685,74 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00207483/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

2

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Podczas wykonywania bruzdowania przy montażu nowych instalacji elektrycznych rozpoznano występowanie luźnych, odspojonych i odparzonych tynków na ścianach w budynku. Tynki te nie nadają się do naprawy. Brak właściwego odgrzewania i długotrwały stan podwyższonej wilgotności w obiekcie doprowadziły do odspojenia wypraw tynkarskich od murów i płyty stropodachu. Wykonanie nowych tynków jest niezbędne dla właściwego bezawaryjnego użytkowania obiektu.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Skucie istniejących tynków na ścianach w pomieszczeniach przynależnych do świetlicy wiejskiej; Wykonanie nowych sufitów podwieszanych.

5.4.6.)Wartość zmiany

32398,04

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.4.2.)Numer zmiany

2

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność zamontowania dodatkowych klap przeciwpożarowych.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zamontowanie dodatkowych klap przeciwpożarowych.

5.4.6.)Wartość zmiany

6765

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

595848,78 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Papowo Biskupie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Papowo Biskupie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.