Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zagospodarowanie terenu przy budynku Oddziału Psychiatrycznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim

Zamawiający Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim (Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zagospodarowanie terenu przy budynku Oddziału Psychiatrycznego Zespołu Zakładów Opieki…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział Zakupów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000314187

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Limanowskiego 20/22

1.4.2.)Miejscowość

Ostrów Wielkopolski

1.4.3.)Kod pocztowy

63-400

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpital.osw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.osw.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00480929

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-17

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00461968

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.10.Okres realizacji - dni Przed zmianą

60 Po zmianie: 180

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
300 000 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
217 253 zł436 512 zł
Rozstęp międzykwartylowy
219 259 zł
Źródło próbki
CPV 45111291· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
217 253 zł
Mediana
300 000 zł
Górny kwartyl
436 512 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrów Wielkopolski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111291-4 (Roboty w zakresie zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.