Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
311 073 zł
Umowa zawarta
10 października 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 311 073 zł – 412 459 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawę pomocy dydaktycznych i wyposażenia na potrzeby Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie przy ul. św. Bonifacego 10, 02-914 Warszawa

Zamawiający Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawę pomocy dydaktycznych i wyposażenia na potrzeby Szkoły Podstawowej Integracyjnej…”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja Bliżej Ludzi. Wartość umowy: 311 073 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
311 073 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Fundacja Bliżej Ludzi (Kielce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 311 073,00 zł (umowę zawarto 10 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 311 073,00 zł do 412 459,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012082721

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

św. Bonifacego 10

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-914

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp339@eduwarszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spi339.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d10af72b-b746-4a91-b2fe-65a6e17d37e0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawę pomocy dydaktycznych i wyposażenia na potrzeby Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie przy ul. św. Bonifacego 10, 02-914 Warszawa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d10af72b-b746-4a91-b2fe-65a6e17d37e0

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00476028

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00418665/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia na potrzebny Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie przy ul. św. Bonifacego 10, 02-914 Warszawa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00423966

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/1/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

321444,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia na potrzebny Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 339 im. Raoula Wallenberga

4.5.3.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

311073,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

412459,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

311073,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Fundacja Bliżej Ludzi

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572963978

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

311073,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
82 835 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
272 164 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
82 835 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 311 073 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Fundacja Bliżej Ludzi (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.