Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
190 001 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    144 097 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa mięsa wieprzowego i wołowego Przedmiotem zamówienia publicznego jest sukcesywna dostawa mięsa wieprzowego i wołowego, w następujących ilościach: L.p. Nazwa j.m. Ilość 1. Wątroba wieprzowa kg 1140 2. Mięso wołowe gulaszowe kg 300 3.
    PPHU Zakład Masarski Stanisław Ośliźlok· Skrzyszów
    Wartość umowy
    29 253 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa mięsa drobiowego Przedmiotem zamówienia publicznego jest sukcesywna dostawa mięsa drobiowego, wg Wspólnego Słownika Zamówień: kod CPV 15112000-6, w następujących ilościach: L.p. Nazwa j.m. Ilość 1. Porcja rosołowa kg 1250 2. Mięso g
    PPHU Zakład Masarski Stanisław Ośliźlok· Skrzyszów
    Wartość umowy
    16 651 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mięsa i wędlin do Zakładu Karnego w Cieszynie oraz Oddziału Zewnętrznego w Bielsku-Białej

Zamawiający Zakład Karny w Cieszynie (Cieszyn, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mięsa i wędlin do Zakładu Karnego w Cieszynie oraz Oddziału Zewnętrznego w…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 190 001 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Zakład Karny w CieszynieCieszyn, Śląskie (powiat Cieszyński →)opublikowano 15 października 2025
Łączna wartość umów
190 001 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PPHU JOHN Paweł John (część 1); PPHU Zakład Masarski Stanisław Ośliźlok (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 190 000,65 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD KARNY W CIESZYNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000319776

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bolesława Chrobrego 2

1.5.2.)Miejscowość

Cieszyn

1.5.3.)Kod pocztowy

43-400

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp_cieszyn@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fe6cdbb-708f-42f4-a753-6b3fc72a8fba

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


zakład karny

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa mięsa i wędlin do Zakładu Karnego w Cieszynie oraz Oddziału Zewnętrznego w Bielsku-Białej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5fe6cdbb-708f-42f4-a753-6b3fc72a8fba

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00475608

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00114132/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.5 Dostawa mięsa i wędlin

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00384098

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

D/Kw.2232.18.2025.KK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

186642,75 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Dostawa wędlin

Przedmiotem zamówienia publicznego jest sukcesywna dostawa wędlin, w następujących ilościach:

L.p. Nazwa j.m. Ilość
1. Boczek wędzony parzony kg 380
2. Mielonka drobiowa kg 600
3. Pasztetowa kg 550
4. Pieczeń rzymska drobiowa kg 500
5. Pieczeń rzymska wieprzowa kg 200
6. Pasztet wieprzowy zapiekany w foremkach kg 100
7. Salceson biały kg 900
8. Szynka mielona kg 600
9. Kaszanka kg 400
10. Parówki cienkie wieprzowe kg 500
11. Kiełbasa parówkowa kg 100
12. Kiełbasa zwyczajna kg 700
13. Mielonka wieprzowa kg 750
14. Kiełbasa mortadela kg 2450
15. Kiełbasa mortadela z pieczarkami kg 600
16. Parówki cienkie drobiowe kg 300
17. Kiełbasa mortadela z papryką kg 1100
18. Kiełbasa zielonogórska kg 20
19. Kiełbasa dębicka kg 500
20. Szynka drobiowa prasowana kg 150
21. Kiełbasa drobiowa kg 1400
22. Polędwica drobiowa kg 130
23. Słonina kg 1150
24. Szynka z indyka kg 20

4.5.3.)Główny kod CPV

15131130-5 - Wędliny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15131135-0 - Wędliny drobiowe

15131134-3 - Kaszanka i inne wędliny krwiste

15131310-1 - Pasztety

4.5.5.)Wartość części

143498,25 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Dostawa mięsa wieprzowego i wołowego

Przedmiotem zamówienia publicznego jest sukcesywna dostawa mięsa wieprzowego i wołowego, w następujących ilościach:

L.p. Nazwa j.m. Ilość
1. Wątroba wieprzowa kg 1140
2. Mięso wołowe gulaszowe kg 300
3. Mięso wieprzowe gulaszowe kg 100
4. Karkówka wieprzowa b/k kg 250
5. Mięso wieprzowe mielone kg 750

4.5.3.)Główny kod CPV

15111000-9 - Mięso wołowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15113000-3 - Wieprzowina

15114000-0 - Podroby

4.5.5.)Wartość części

27415,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – Dostawa mięsa drobiowego

Przedmiotem zamówienia publicznego jest sukcesywna dostawa mięsa drobiowego, wg Wspólnego Słownika Zamówień: kod CPV 15112000-6, w następujących ilościach:

L.p. Nazwa j.m. Ilość
1. Porcja rosołowa kg 1250
2. Mięso gulaszowe z kurczaka kg 520
3. Ćwiartka tylna z kurczaka kg 750

4.5.3.)Główny kod CPV

15112000-6 - Drób

4.5.5.)Wartość części

15729,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

144096,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

262085,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

144096,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPHU JOHN Paweł John

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 410274970

7.3.4)Miejscowość

Grotniki

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

144096,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-03-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29253 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40545,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29253 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PPHU Zakład Masarski Stanisław Ośliźlok

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PPHU Zakład Masarski Henryka Ośliźlok

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276407213

7.3.4)Miejscowość

Skrzyszów

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29253 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-03-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16650,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19514,05 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16650,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
PPHU Zakład Masarski Stanisław Ośliźlok

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PPHU Zakład Masarski Henryka Ośliźlok

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 241401287

7.3.4)Miejscowość

Skrzyszów

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16650,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-03-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Cieszynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Cieszyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 190 001 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15131130-5 (Wędliny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PPHU JOHN Paweł John (Grotniki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.