Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
294 778 zł
Umowa zawarta
8 października 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 294 778 zł – 359 555 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres gwarancji i rękojmi na cały przedmiot umowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wraz z montażem 25 kamer monitoringu miejskiego na terenie miasta Głogowa w ramach zadania „Modernizacja systemu monitoringu”

Zamawiający Gmina Miejska Głogów (Głogów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wraz z montażem 25 kamer monitoringu miejskiego na terenie miasta Głogowa w…”, wybierając ofertę wykonawcy "Kartel-Tech" Import-Eksport Paweł Zdziarski. Wartość umowy: 294 778 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska GłogówGłogów, Dolnośląskie (powiat Głogowski →)opublikowano 15 października 2025
Wartość umowy
294 778 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "Kartel-Tech" Import-Eksport Paweł Zdziarski (Sierpc), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 294 777,77 zł (umowę zawarto 8 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 294 777,77 zł do 359 554,83 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Głogów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647297

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 10

1.5.2.)Miejscowość

Głogów

1.5.3.)Kod pocztowy

67-200

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.)Numer telefonu

76 7265 527

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@glogow.um.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.glogow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://glogow-um.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wraz z montażem 25 kamer monitoringu miejskiego na terenie miasta Głogowa w ramach zadania „Modernizacja systemu monitoringu”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1083fbdc-a2d8-44a9-b71e-f89bf96afc6e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00475398

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00029946/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa wraz z montażem 25 kamer monitoringu miejskiego na terenie miasta Głogowa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00387443

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.36.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamer przeznaczonych do modernizacji Systemu Monitoringu Wizyjnego Miasta Głogowa wraz z ich instalacją w lokalizacjach wskazanych na mapie poglądowej, która stanowi zał. nr 11 do SWZ

Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) dostawa kamer stałopozycyjnych wraz z licencją na sygnał wizyjny Genetec, które będą kompatybilne z posiadanym przez Zamawiającego systemem nadzorującym pracę monitoringu miejskiego – Genetec - 16 szt. kamer
b) dostawa kamer stałopozycyjnych z przesyłem danych LTE/GPRS wraz z dostawą karty LTE bez limitu przesyłu danych i opłatą abonamentu na czas trwania gwarancji- 9 szt.
c) uzgodnienie warunków montażu, dostawę i instalację łącznie 25 nowych kamer wraz z ich zasilaniem- 16 szt. zasilanych z sieci oraz 9 szt. Wyposażonych w akumulatory , które w porze świecenia oświetlenia będą ładowane z sieci, natomiast w dzień będą utrzymywane na zasilaniu z akumulatora.
UWAGA: praca kamer zasilanych z akumulatorów musi być ciągła 24h/dobę.
d) Moduł transmisji LTE – komplet nadawczo odbiorczy (2 sztuki: po stronie punktu kamerowego o typie przemysłowym oraz po stronie serwerowni dostosowany do pracy w serwerowni)
e) Uruchomienie i konfigurację kamer
f) Przeprowadzenie przeszkolenia pracowników
g) Dodatkowe prace montażowe w punkcie kamerowym wraz z dodatkowym sprzętem
h) Przekazanie pełnej dokumentacji użytkowej i serwisowej dla wszystkich urządzeń dostarczonych i zamontowanych
i) Przekazanie licencji na użytkowanie zainstalowanych oprogramowań (jeśli dotyczy)
j) Wykonanie dokumentacji powykonawczej
k) Tabliczka informacyjna (teren monitorowany z klauzulą RODO) + montaż- 25 szt.
l) Ponadto, wszystkie kamery zamówione w ramach niniejszego OPZ mają zapewniać realizację wymogów nałożonych przez Ustawę o samorządzie gminnym oraz Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO)

4.5.3.)Główny kod CPV

32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

294777,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

359554,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

294777,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"Kartel-Tech" Import-Eksport Paweł Zdziarski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7761614765

7.3.3)Ulica

Narutowicza 2

7.3.4)Miejscowość

Sierpc

7.3.5)Kod pocztowy

09-200

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

294777,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Głogów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głogów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 294 778 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32323500-8 (Urządzenia do nadzoru wideo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "Kartel-Tech" Import-Eksport Paweł Zdziarski (Sierpc). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.