Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
39 333 zł
Umowa zawarta
14 października 2025
Okres realizacji
do 8 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 39 333 zł – 46 264 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji / rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej dz. ewid. nr 10 w miejscowości Roztoka”

Zamawiający Miasto i Gmina Bircza (Bircza, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej wewnętrznej dz. ewid. nr 10 w miejscowości Roztoka”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Usługowo - Handlowa Transportowo - Budowlana Tomasz Biłas. Wartość umowy: 39 333 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto i Gmina BirczaBircza, Podkarpackie (powiat Przemyski →)opublikowano 15 października 2025
Wartość umowy
39 333 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Usługowo - Handlowa Transportowo - Budowlana Tomasz Biłas (Zawadka 50), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 39 332,94 zł (umowę zawarto 14 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 39 332,94 zł do 46 263,95 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 8 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail