Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowy żłobka samorządowego wraz z niezbędną infrastrukturą w Kunicach na działce nr 693/5, obręb Kunice, Id.dz. 020904_2.0005.693/5. .

Zamawiający Gmina Kunice (Kunice, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowy żłobka samorządowego wraz z niezbędną infrastrukturą w Kunicach na działce nr…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KuniceKunice, Dolnośląskieopublikowano 13 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kunice

1.2.)Oddział zamawiającego

Gmina Kunice

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647475

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gwarna 1

1.4.2.)Miejscowość

Kunice

1.4.3.)Kod pocztowy

59-216

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@kunice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kunice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00472279

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-13

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00459891

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

4) Zdolności technicznej lub zawodowej a) Warunek ten zostanie spełniony, gdy Wykonawca wykaże wykonanie nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie) przed upływem terminu składania ofert wykonał w tym czasie: co najmniej 1 zadanie, polegające na budowie, rozbudowie, nadbudowie budynku użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej minimum 400,00 m2 dla której wydana została ostateczna decyzja pozwolenia na budowę. Jako budynek użyteczności publicznej zamawiający rozumie budynek o którym mowa w § 3 pkt 6 Rozporządzenia Ministra infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (dz.U.2022 poz.1225 z późn.zm). 5) W zakresie potencjału osobowego: b) Warunek ten zostanie spełniony, gdy Wykonawca wykaże dysponowanie: ​ - min. 1 osobą na stanowisku Kierownika budowy posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. ​ - min. 1 osobą na stanowisku Kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. ​ - min. 1 osobą na stanowisku Kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. Po zmianie: W zakresie 4) Zdolności technicznej lub zawodowej a) Warunek ten zostanie spełniony, gdy Wykonawca wykaże wykonanie nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat (a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie) przed upływem terminu składania ofert wykonał w tym czasie: co najmniej 1 zadanie, polegające na odbudowie, budowie, rozbudowie, nadbudowie przebudowie budynku użyteczności publicznej o powierzchni użytkowej minimum 400,00 m², dla której wydana została ostateczna decyzja o pozwoleniu na budowę. Jako budynek użyteczności publicznej zamawiający rozumie budynek o którym mowa w § 3 pkt 6 Rozporządzenia Ministra infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (dz.U.2022 poz.1225 z późn.zm)”. 5) W zakresie potencjału osobowego: b) Warunek ten zostanie spełniony, gdy Wykonawca wykaże dysponowanie: ​ - min. 1 osobą na stanowisku Kierownika budowy posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. ​ - min. 1 osobą na stanowisku Kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa. ​ - min. 1 osobą na stanowisku Kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów prawa.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kunice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kunice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214100-1 (Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.