Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
206 808 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Nocleg wraz ze śniadaniem dla uczestników XI KONGRESU KULTURY REGIONÓW
    Wartość umowy
    177 000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Opis usługi cateringowej (serwisu kawowego) podczas XI Kongresu Kultury Regionów
    Wartość umowy
    11 880 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Opis usługi cateringowej (obiady) podczas XI Kongresu Kultury Regionów
    Wartość umowy
    17 928 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Kary umowne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług gastronomiczno-hotelarskich dla około 150 osób – uczestników biorących udział w XI KONGRESIE KULTURY REGIONÓW w dniach 21-24 października 2025r.

Zamawiający Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu (Nowy Sącz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług gastronomiczno-hotelarskich dla około 150 osób – uczestników biorących…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 206 808 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym SączuNowy Sącz, Małopolskieopublikowano 10 października 2025
Łączna wartość umów
206 808 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PBM Południe Spółka Akcyjna TOUR s.k (część 1); COLLOSSUS JOANNA JABŁOŃSKA (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 206 808,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000281499

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Długosza 3

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Sącz

1.5.3.)Kod pocztowy

33-300

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mcksokol.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mcksokol.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9443637a-a9de-43be-b621-9687b55c9d8e

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytucja Kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność Kulturalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług gastronomiczno-hotelarskich dla około 150 osób – uczestników biorących udział w XI KONGRESIE KULTURY REGIONÓW w dniach 21-24 października 2025r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9443637a-a9de-43be-b621-9687b55c9d8e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00469673

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00063607/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usług gastronomiczno-hotelarskich dla około 150 osób – uczestników biorących udział w XI KONGRESIE KULTURY REGIONÓW w dniach 21-24 października 2025r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach przedsięwzięcia pn. Zmysły z zamysłem - dziedzictwo tkliwe i dotkliwe jako przedmiot refleksji i fundament nowych kreacji podczas XI Kongresu Kultury Regionów, finansowanego z KPO i Zwiększenia Odporności (Etap ocena wniosku o dofinansowanie).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00386162

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

VI.271.1.5/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nocleg wraz ze śniadaniem dla uczestników XI KONGRESU KULTURY REGIONÓW

4.5.3.)Główny kod CPV

55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

4.5.5.)Wartość części

198070,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis usługi cateringowej (serwisu kawowego) podczas XI Kongresu Kultury Regionów.

4.5.3.)Główny kod CPV

55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

4.5.5.)Wartość części

13068,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis usługi cateringowej (obiady) podczas XI Kongresu Kultury Regionów.

4.5.3.)Główny kod CPV

55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

4.5.5.)Wartość części

23268,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

177000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

170000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PBM Południe Spółka Akcyjna TOUR s.k

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7343556479

7.3.4)Miejscowość

Rytro

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-21 do 2025-10-24

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11880,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11880,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COLLOSSUS JOANNA JABŁOŃSKA,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7341879511

7.3.4)Miejscowość

Nawojowa

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11880,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-21 do 2025-10-24

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17928,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17928,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17928,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COLLOSSUS JOANNA JABŁOŃSKA,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7341879511

7.3.4)Miejscowość

Nawojowa

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17928,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-10-21 do 2025-10-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55000000-0Usługi hotelarskie, restauracyjne i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
41 844 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
21 776 zł252 032 zł
Rozstęp międzykwartylowy
230 256 zł
Źródło próbki
CPV 55000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
21 776 zł
Mediana
41 844 zł
Górny kwartyl
252 032 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 206 808 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55000000-0 (Usługi hotelarskie. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PBM Południe Spółka Akcyjna TOUR s.k (Rytro). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.