Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
169 851 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedłużenie subskrypcji licencji Microsoft 365 A3- 280 sztuk oraz A5-20 sztuk dla pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 5A - Szcz
    Wartość umowy
    93 603 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Sukcesywna dostawa licencji oprogramowania Microsoft Office oraz Windows na okres 12 miesięcy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 znajduje się w Załączniku nr 5B do SWZ
    Wartość umowy
    76 248 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa licencji i subskrypcji oprogramowania Microsoft Office - liczba części 2

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa licencji i subskrypcji oprogramowania Microsoft Office - liczba części 2”, wybierając ofertę wykonawcy A.P.N Promise S.A. Łączna wartość umów: 169 851 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 9 października 2025
Łączna wartość umów
169 851 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: A.P.N Promise S.A. (część 1); A.P.N. Promise S.A. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 169 850,70 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001844

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 28

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-637

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

agnieszka.polak@up.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.up.poznan.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/up_poznan

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa licencji i subskrypcji oprogramowania Microsoft Office - liczba części 2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1ec726ee-8b3e-4e20-bea4-54e1c19c14d8

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00465598

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00093585/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup rocznej licencji Microsoft 365 A3 oraz Microsoft 365 A5

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00422582

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AZ.262.2622.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

147963,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

138090 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 - Przedłużenie subskrypcji licencji Microsoft 365 A3- 280 sztuk oraz A5-20 sztuk dla pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na okres 12 miesięcy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 5A - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 1

4.5.3.)Główny kod CPV

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.5.5.)Wartość części

79024,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - Sukcesywna dostawa licencji oprogramowania Microsoft Office oraz Windows na okres 12 miesięcy
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części nr 2 znajduje się w Załączniku nr 5B do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48620000-0 - Systemy operacyjne

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.5.5.)Wartość części

68939,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

93603,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

100525,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

93603,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

A.P.N Promise S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5210088682

7.3.3)Ulica

ul. Domaniewska 44a

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-672

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

93603,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

76247,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

81742,11 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

76247,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

A.P.N. Promise S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5210088682

7.3.3)Ulica

Domaniewska 44a

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-672

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

76247,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48700000-5Pakiety oprogramowania użytkowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →