Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
211 560 zł
Umowa zawarta
3 października 2025
Okres realizacji
189 dni
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kompleksowej modernizacji Amfiteatru w Płocku

Zamawiający Gmina - Miasto Płock (Płock, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kompleksowej modernizacji Amfiteatru w…”, wybierając ofertę wykonawcy ArchiCon Marcin Zawadka. Wartość umowy: 211 560 zł.

Zamawiający: Gmina - Miasto PłockPłock, Mazowieckieopublikowano 9 października 2025
Wartość umowy
211 560 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 października 2025

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    27 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ArchiCon Marcin Zawadka (Płock).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 211 560,00 zł (umowę zawarto 3 października 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 189 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA - MIASTO PŁOCK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611016086

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stary Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Płock

1.5.3.)Kod pocztowy

09-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@plock.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://nowybip.plock.eu/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej kompleksowej modernizacji Amfiteatru w Płocku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-14919616-f4dc-473f-9d97-bf8691c41cf7

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00465326

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00038349/27/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.16 Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej kompleksowej modernizacji amfiteatru.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

W związku z zakończonym kolejnym 5 postępowaniem przetargowym w trybie podstawowym w którym nie złożono żadnej oferty, zasadnym jest przeprowadzenie zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki (art. 305 pkt 2 ustawy Pzp) z Panem Marcinem Zawadką prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą ArchiCon Usługi Projektowo-Wykonawcze Marcin Zawadka z siedzibą przy ul. Kurpiowskiej 8, 09-408 Płock, który jako jedyny jest zainteresowanym przedmiotem zamówienia oraz spełnia wymagania udziału w postępowaniu.
Firma Projektowa ArchiCon Usługi Projektowo-Wykonawcze Marcin Zawadka jest wieloletnim wykonawcą dokumentacji projektowej dla Urzędu Miasta Płocka, jest sprawdzonym lokalny Wykonawcą, gwarantuje wykonanie zamówienia z należytą starannością i bez zbędnej zwłoki.
Warunki zamówienia w nowym postępowaniu z wolnej ręki nie odbiegają w sposób istotny od tych, które były określone w pierwotnym postępowaniu.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.1.83.2025.DR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie 5-letniego przeglądu technicznego oraz opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, prac modernizacyjnych amfiteatru, zlokalizowanego w Płocku, przy ul. Rybaki 15

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ArchiCon Marcin Zawadka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7742903273

7.3.3)Ulica

Kurpiowska 8

7.3.4)Miejscowość

Płock

7.3.5)Kod pocztowy

09-408

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

211560,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

189 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina - Miasto Płock prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Płock.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 211 560 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ArchiCon Marcin Zawadka (Płock). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.