Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa licencji do posiadanego oprogramowania antywirusowego na 12 miesięcy dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Zamawiający Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży (Łomża, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa licencji do posiadanego oprogramowania antywirusowego na 12 miesięcy dla Szpitala…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 451 453 zł
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450665024

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Piłsudskiego 11

1.4.2.)Miejscowość

Łomża

1.4.3.)Kod pocztowy

18-400

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital-lomza.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital-lomza.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00464463

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-08

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00464225

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-10-16 12:30 Po zmianie: 2025-10-16 09:30

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zamawiający omyłkowo wyznaczył godzinę otwarcia ofert, prawidłowa godzina zgodna ze Specyfikacją Warunków Zamówienia to 9:30.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72250000-2Usługi w zakresie konserwacji i wsp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
451 453 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 400 zł1 002 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
796 200 zł
Źródło próbki
CPV 72250000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 400 zł
Mediana
451 453 zł
Górny kwartyl
1 002 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łomża.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72250000-2 (Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.