Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
6966 zł
Umowa zawarta
8 października 2025
Okres realizacji
do 15 października 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 6966 zł – 8748 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

239/2025 Tlenek magnezu w ilości 3000 kg

Zamawiający Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice (Pawłowice, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „239/2025 Tlenek magnezu w ilości 3000 kg”, wybierając ofertę wykonawcy Trouw Nutrition Polska Sp. z o. o. Wartość umowy: 6966 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
6966 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Trouw Nutrition Polska Sp. z o. o. (Grodzisk Mazowiecki).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 966,00 zł (umowę zawarto 8 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 6 966,00 zł do 8 748,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice

1.3.)Oddział zamawiającego

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 ZD Pawłowice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000079728

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mielżyńskich 14

1.5.2.)Miejscowość

Pawłowice

1.5.3.)Kod pocztowy

64-122

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@zdpawlowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zdpawlowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-180c1f57-8508-4faf-952a-98151b5976c0

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


rolnictwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

239/2025 Tlenek magnezu w ilości 3000 kg

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-180c1f57-8508-4faf-952a-98151b5976c0

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00463027

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00431703

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

239/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Tlenek magnezu.
Produkt ten będzie użyty do produkcji pasz dla zwierząt.
Zamawiający zamawia 3000 kg tlenku magnezu w opakowaniach (25-30 kg), loco magazyn ZD Pawłowice.
Tlenek magnezu winien spełniać n/w parametry:
- zawartość Mg - min. 50%
- zawartość MgO - min. 80%
Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT.
Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu.
Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego.
Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.

4.5.3.)Główny kod CPV

24210000-9 - Tlenki, nadtlenki i wodorotlenki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6966,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8748,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6966,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Trouw Nutrition Polska Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5271004320

7.3.3)Ulica

Chrzanowska 21/25

7.3.4)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

7.3.5)Kod pocztowy

05-825

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6966,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24210000-9Tlenki, nadtlenki i wodorotlenki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pawłowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 6966 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24210000-9 (Tlenki. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Trouw Nutrition Polska Sp. z o. o. (Grodzisk Mazowiecki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.