Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
201 720 zł
Umowa zawarta
1 października 2025
Okres realizacji
98 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofert
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wraz z montażem dźwigu osobowego w skrzydle B budynku/siedziby Starostwa Powiatowego we Wrocławiu

Zamawiający Powiat Wrocławski (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wraz z montażem dźwigu osobowego w skrzydle B budynku/siedziby Starostwa…”, wybierając ofertę wykonawcy KONE Sp. z o.o. Wartość umowy: 201 720 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Powiat WrocławskiWrocław, Dolnośląskieopublikowano 7 października 2025
Wartość umowy
201 720 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KONE Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 201 720,00 zł (umowę zawarto 1 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 98 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail