Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
18 227 168 zł
Umowa zawarta
30 września 2025
Okres realizacji
do 1 lipca 2027
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 18 227 168 zł – 37 700 000 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%WYDŁUŻENIE OKRESU GWARANCJI I REKOJMI40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa wielopoziomowego parkingu Park&Ride przy ul. Kolejowej w Miechowie” w ramach programu „Niskoemisyjny system transportu miejskiego wraz z rozbudową parkingu p&r przy stacji kolejowej miechów”

Zamawiający Gmina Miechów (Miechów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa wielopoziomowego parkingu Park&Ride przy ul. Kolejowej w Miechowie” w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy GRUPA GRAND. Wartość umowy: 18 227 168 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina MiechówMiechów, Małopolskie (powiat Miechowski →)opublikowano 7 października 2025
Wartość umowy
18 227 168 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GRUPA GRAND (KORZENNA), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 18 227 168,28 zł (umowę zawarto 30 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 18 227 168,28 zł do 37 700 000,00 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 1 lipca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miechów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000523940

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sienkiewicza 25

1.5.2.)Miejscowość

Miechów

1.5.3.)Kod pocztowy

32-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@miechow.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.miechow.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/miechow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Budowa wielopoziomowego parkingu Park&Ride przy ul. Kolejowej w Miechowie” w ramach programu „Niskoemisyjny system transportu miejskiego wraz z rozbudową parkingu p&r przy stacji kolejowej miechów”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-647fd261-92a4-40c4-b57b-827f14a16194

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00461793

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00022379/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Rozbudowa parkingu P&R przy stacji kolejowej w Miechów w ramach projektu „ Niskoemisyjny system transportu miejskiego wraz z rozbudową parkingu P&R przy stacji kolejowej w Miechów”.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

FEMP.03.02-IZ.00-0233/24, Program: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Nr Naboru FEMP.03.02-IZ.00-034/24, Priorytet Fundusze europejskie dla transportu miejskiego, Działanie: Transport miejski, Typ projektu: A. Transport miejski, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00307987

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.17.25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

22628900,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania pn

„Budowa wielopoziomowego parkingu Park&Ride przy ul. Kolejowej w Miechowie” w formule zaprojektuj i wybuduj, obejmująca wykonanie dokumentacji projektowej wraz ze wszystkimi wymaganymi przepisami prawa uzgodnieniami i uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę, pełnieniem nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót, wykonanie na jej podstawie wszystkich robót budowlanych wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na użytkowanie/dokonanie zgłoszenia zakończenia budowy (zgodnie z warunkami określonymi w decyzji pozwolenia na budowę i wymogami ustawy Prawo budowlane). 2. Inwestycja realizowana będzie na działkach nr ewid. 312/20, 312/25, 312/27, 312/28 obręb Miechów, gmina Miechów w województwie małopolskim. 3. Inwestycja realizowana jest w ramach projektu „Niskoemisyjny system transportu miejskiego wraz z rozbudową parkingu P&R przy stacji kolejowej Miechów”. Zamawiający informuje, że jeżeli w trakcie opracowania dokumentacji projektowej dla zadania zajdzie konieczność uszczegółowienia/rozszerzenia nazwy zadania, należy w tej nazwie zawsze wprowadzać zapis „Niskoemisyjny system transportu miejskiego wraz z rozbudową parkingu P&R przy stacji kolejowej Miechów”. 4. Zadanie dofinansowane jest przez Województwo Małopolskie w ramach projektu: FEMP.03.02-IZ.00-0233/24, Program: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Nr Naboru FEMP.03.02-IZ.00-034/24, Priorytet Fundusze europejskie dla transportu miejskiego, Działanie: Transport miejski, Typ projektu: A. Transport miejski, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. 5. Inwestycja polegać będzie na zaprojektowaniu i wybudowaniu, zgodnie z założeniami określonymi w PFU, budynku wielopoziomowego (4 kondygnacje) garażu/parkingu "Park&Ride" wraz z wewnętrznymi i zewnętrznymi instalacjami oraz zagospodarowaniem terenu o liczbie stanowisk postojowych 200 dla samochodów osobowych, w tym: • 8 miejsc dla osób niepełnosprawnych, • 14 miejsc zewnętrznych dla pojazdów elektrycznych z możliwością ładowania – 2 punkty ładowania (1 stacja ładowania x 2 punkty), Dodatkowo: • 12 miejsc dla rowerów, • 8 miejsc dla motocykli, • 4 miejsca dla autokarów. 6. Budynek będzie wyposażony w instalację PV o mocy nieprzekraczającej 150 kW (ok. 330 szt. paneli fotowoltaicznych) z magazynem energii o pojemności 97 kWh i mocy 100 kW, do zasilania stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz obiektu. 7. Budynek będzie połączony komunikacyjnie z istniejącym peronem stacji kolejowej za pomocą zadaszonej i oświetlonej kładki pieszej przylegającej do jednej z dwóch klatek schodowych. 8. Budowana infrastruktura obsługi podróżnych, będzie uwzględniać potrzeby osób o ograniczonej mobilności. 9. Zakres rozwiązań projektowych obejmuje m.in.: • pozyskanie niezbędnych podkładów/map geodezyjnych, wypisów, wyrysów z zasobów geodezyjnych Starostwa Powiatowego oraz PKP; • wykonanie mapy sytuacyjno-wysokościowej dla całego zakresu inwestycji; • wykonanie badań geotechnicznych w niezbędnym i wymaganym zakresie; • uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach; w przypadku gdy projektant uzna, że dla realizowanego przedsięwzięcia nie jest wymagane, zgodnie z obowiązującymi przepisami, uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, należy dołączyć do dokumentacji opinię • organu właściwego do wydania przedmiotowej decyzji potwierdzającą brak konieczności jej uzyskania; • wykonanie operatu wodnoprawnego; w przypadku gdy projektant uzna, że dla realizowanego przedsięwzięcia nie jest wymagane, zgodnie z obowiązującymi przepisami, uzyskanie Pozwolenia wodnoprawnego, należy dołączyć do dokumentacji opinię organu właściwego do wydania decyzji – pozwolenie wodnoprawne, potwierdzającą brak konieczności jej uzyskania; • opracowanie inwentaryzacji zieleni i drzew oraz uzyskanie decyzji na wycinkę kolidujących drzew, w tym projekt ewentualnych nowych nasadzeń; w przypadku naliczenia opłat z tytułu wycinki, ich koszty obciążają Gminę Miechów; • zaprojektowanie i wykonanie niezbędnych sieci, przekładek istniejących kolidujących sieci/przyłączy, przyłączy, infrastruktury technicznej oraz wykonanie robót rozbiórkowych obiektów znajdujących się na terenie przeznaczonym pod inwestycję zgodnie z założeniami wariantu określonego w PFU lub/i które okażą się niezbędne w czasie wykonywania dokumentacji projektowej/realizacji robót budowlanych zgodnie z otrzymanymi warunkami od ich zarządców i założeniami PFU; • zaprojektowanie budynku wielopoziomowego garażu/parkingu Park&Ride wraz z instalacjami i sieciami zgodnie z założeniami określonymi w PFU; • projekt zagospodarowania terenu zgodnie z założeniami określonymi w PFU; • zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii zgodnie z założeniami PFU; • projekt zmiany organizacji ruchu na czas wykonywania robót budowlanych wraz z uzgodnieniami; • wykonanie projektu stałej organizacji ruchu, jej uzgodnienie (oznakowanie poziome i pionowe, elementy bezpieczeństwa ruchu); • uzyskanie wszelkich niezbędnych uzgodnień dokumentacji projektowej wymaganej przepisami prawa, w tym opinie, pozwolenia, postanowienia; • uzyskanie ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę; • pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych; w przypadku konieczności uszczegółowienia/zmiany dokumentacji na etapie wykonywania robot, a zmiany te nie wynikają ze zmiany obowiązujących w trakcie realizacji dokumentacji przepisów prawa, Wykonawcy zadania nie będzie przysługiwało w tym zakresie dodatkowe wynagrodzenie; • wykonanie przedmiarów i kosztorysów inwestorskich dla poszczególnych branż w układzie technologicznym; Zamawiający określa, aby kosztorysy były wykonane wg poniższego podziału ze względu na uwarunkowania realizacji projektu: ◦ budowa wielopoziomowego parkingu Park&Ride przy ul. Kolejowej w Miechowie; ◦ budowa instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii; ◦ budowa punktu ładowania z ładowarką podwójną • wykonanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. • Uzyskanie decyzji wyłączenia gruntów z produkcji rolnej jeżeli będzie wymagane • Wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia Zamawiającemu koncepcji projektowej do akceptacji oraz do przedłożenia do akceptacji wykonanej dokumentacji projektowej ( wykonanej • na podstawie zaakceptowanej koncepcji) przed złożeniem wniosku o zatwierdzenie dokumentacji projektowej i wydanie decyzji pozwolenia na budowę. 10. W projekcie należy uwzględnić warunki określone w pozytywnej opinii PKP PLK S.A Zakład Linii Kolejowych w Krakowie Nr IZ06DG.2133.119.2024.AS.4 dotyczącej planowanej inwestycji. 11. W zakresie wykonania robót budowlanych zakres zadania obejmuje: • zapewnienie pełnej obsługi geodezyjnej w czasie wykonywania zamówienia i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej zadania; • zapewnienia przez Wykonawcę zadania objęcia i kierowania budową przez osoby posiadające wymagane uprawnienia w poszczególnych branżach; • przekazania kompletu dokumentów ze strony Wykonawcy niezbędnych do zgłoszenia rozpoczęcia budowy w organie nadzoru budowlanego; • wykonanie całości robót budowlanych na podstawie zatwierdzonej przez Zamawiającego i właściwy organ administracji architektoniczno-budowlanej dokumentacji projektowej wraz z decyzją pozwolenia na budowę oraz wykonanie zadania zgodnie z zasadami wiedzy technicznej; • po wykonaniu robót budowlanych uzyskanie decyzji pozwolenia na użytkowanie/zgłoszenia zakończenia budowy wraz z zaświadczeniem, że organ nie wniósł sprzeciwu do dokonanego zgłoszenia; • przekazanie Zamawiającemu przedmiotu umowy na zasadach określonych w umowie; • sprawowanie nadzoru autorskiego przez cały okres realizacji zamówienia; • opracowanie, skompletowanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej w formie operatu; • w trakcie realizacji robót wykonanie wszelkich niezbędnych prób, sprawdzeń, uzyskanie wszelkich niezbędnych protokołów, decyzji niezbędnych do dokonania odbioru obiektu oraz dokonanie przeszkolenia personelu Zamawiającego w zakresie obsługi budynku. 12. Zakres prac oraz odpowiedzialność Wykonawcy w ramach zamówienia i oferowanej ceny obejmują również: • organizację i zagospodarowanie zaplecza i placu budowy, w tym ogrodzenia, bariery itp.; • poniesienie ewentualnych kosztów wyłączeń i włączeń energii elektrycznej, koszty zużycia wody i energii w okresie realizacji robót, opłat za zajęcie pasa drogowego; • w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia robót, ich części bądź urządzeń w toku realizacji –naprawienie ich i doprowadzenie do stanu pierwotnego; • wykonanie badań, prób i rozruchu, jak również dokonanie odkrywek w przypadku niezgłoszenia do odbioru robót ulegających zakryciu lub zanikających; • zapewnienie dozoru, a także właściwych warunków bezpieczeństwa i higieny pracy; • utrzymanie terenu budowy w stanie wolnym od przeszkód komunikacyjnych oraz usuwanie na bieżąco zbędnych materiałów, odpadów i śmieci; • oznakowanie, zabezpieczenie i oświetlenie miejsc kolizyjnych; • po zakończeniu robót doprowadzenie placu budowy do stanu pierwotnego, demontaż obiektów tymczasowych oraz uporządkowanie terenu; • powiadamianie właściwych organów/instytucji/urzędów o prowadzonych robotach w związku z otrzymanymi warunkami/uzgodnieniami dokumentacji projektowej. 13. Szczegółowy zakres zadania, w tym dokumentacji projektowej, wykonania na jej podstawie robót budowlanych, ogólne właściwości funkcjonalno-użytkowe opisuje niniejsza SWZ, załącznik nr 7do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz załącznik nr 6 do SWZ – wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

79930000-2 - Specjalne usługi projektowe

79932000-6 - Usługi projektowania wnętrz

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112500-0 - Usuwanie gleby

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45120000-4 - Próbne wiercenia i wykopy

45122000-8 - Próbne wykopy

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów

45313100-5 - Instalowanie wind

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45314120-8 - Instalowanie abonenckich central telefonicznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45341000-9 - Wznoszenie płotów

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45350000-5 - Instalacje mechaniczne

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45441000-0 - Roboty szklarskie

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18227168,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37700000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18227168,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRUPA GRAND

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7343623448

7.3.4)Miejscowość

KORZENNA

7.3.5)Kod pocztowy

33-322

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18227168,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miechów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miechów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 18 227 168 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GRUPA GRAND (KORZENNA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.