Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 293 669 zł
Umowa zawarta
1 października 2025
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 1 293 669 zł – 2 908 950 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa sieci wodociągowej Ø 160, Ø 110, Ø 90 wraz z przyłączami z rur PE-HD oraz uzbrojeniem w msc. Nowy Sielc, Chrzczony, Dąbrówka, Słojki – ETAP II

Zamawiający Gmina Rzewnie (Rzewnie, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sieci wodociągowej Ø 160, Ø 110, Ø 90 wraz z przyłączami z rur PE-HD oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy Mserwis24 sp. z o.o. Wartość umowy: 1 293 669 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina RzewnieRzewnie, Mazowieckie (powiat Makowski →)opublikowano 7 października 2025
Wartość umowy
1 293 669 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mserwis24 sp. z o.o. (Ostrołęka), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 293 669,33 zł (umowę zawarto 1 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 1 293 669,33 zł do 2 908 950,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail