Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Adaptacja pomieszczeń celem utworzenia Urzędu Stanu Cywilnego w Radzionkowie

Zamawiający Gmina Radzionków (Radzionków, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Adaptacja pomieszczeń celem utworzenia Urzędu Stanu Cywilnego w Radzionkowie”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RadzionkówRadzionków, Śląskie (powiat Tarnogórski →)opublikowano 6 października 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA RADZIONKÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258807

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Męczenników Oświęcimia 42

1.4.2.)Miejscowość

Radzionków

1.4.3.)Kod pocztowy

41-922

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.7.)Numer telefonu

323887106

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@radzionkow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.radzionkow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00459769

2.2.)Data ogłoszenia

2025-10-06

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00436287

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

1. Zamówienie finansowane jest przy pomocy dotacji celowej w ramach Funduszu Odporności na realizację projektu inwestycyjnego. Zgodnie z umową nr PI/103/2025 z dnia 26 maja 2025 roku zawartą pomiędzy Gminą Radzionków a Górnośląsko Zagłębiowską Metropolią. 2. Termin rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia rozpoczyna się z dniem podpisania Umowy, a zakończenie w terminie do 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy (ostateczny termin realizacji przedmiotu umowy). 3. Zamawiający ustala planowany termin realizacji z zastrzeżeniem terminów dla poszczególnych etapów: a) Wykonanie I etapu przedmiotu umowy w terminie do 2 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do dnia 20 grudnia 2025 roku co jest zgodnie z art. 436 pkt 1) ustawy Pzp uzasadnione jest obiektywna przyczyną wynikająca z terminu wykorzystania dotacji w roku 2025 udzielonej na realizację przedmiotu umowy określonego w zawartej umowie o dofinansowanie nr PI/103/2025 pomiędzy Górnośląsko – Zagłębiowską Metropolią, a Gminą Radzionków. b) Wykonanie II etapu Inwestycji – w terminie 12 miesięcy od daty podpisania umowy. 4. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert, określonym w rozdziale XXV SWZ. Dzień ten jest pierwszym dniem związania ofertą. Powyższe oznacza, że termin związania ofertą upływa w dniu 6 listopada 2025 roku. Po zmianie: 1. Zamówienie finansowane jest przy pomocy dotacji celowej w ramach Funduszu Odporności na realizację projektu inwestycyjnego. Zgodnie z umową nr PI/103/2025 z dnia 26 maja 2025 roku zawartą pomiędzy Gminą Radzionków a Górnośląsko Zagłębiowską Metropolią. 2. Termin rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia rozpoczyna się z dniem podpisania Umowy, a zakończenie w terminie do 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy (ostateczny termin realizacji przedmiotu umowy). 3. Zamawiający ustala planowany termin realizacji z zastrzeżeniem terminów dla poszczególnych etapów: a) Wykonanie I etapu przedmiotu umowy w terminie do 2 miesięcy od dnia podpisania umowy, jednak nie później niż do dnia 20 grudnia 2025 roku co jest zgodnie z art. 436 pkt 1) ustawy Pzp uzasadnione jest obiektywna przyczyną wynikająca z terminu wykorzystania dotacji w roku 2025 udzielonej na realizację przedmiotu umowy określonego w zawartej umowie o dofinansowanie nr PI/103/2025 pomiędzy Górnośląsko – Zagłębiowską Metropolią, a Gminą Radzionków. b) Wykonanie II etapu Inwestycji – w terminie 12 miesięcy od daty podpisania umowy. 4. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert, określonym w rozdziale XXV SWZ. Dzień ten jest pierwszym dniem związania ofertą. Powyższe oznacza, że termin związania ofertą upływa w dniu 7 listopada 2025 roku.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-10-08 09:00 Po zmianie: 2025-10-09 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-10-08 09:30 Po zmianie: 2025-10-09 09:30

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

Zamawiający wraz z Wyjaśnieniami treści SWZ z dnia 6 października 2025 r. - udostępnia aktualizację przedmiaru robót oraz aktualizację wizualizacji.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radzionków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radzionków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.