Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
240 812 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Mrożonki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 2 a, do SWZ (Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia)
    Wartość umowy
    91 581 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ryby Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 2 b do SWZ (Formularz cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia)
    Wartość umowy
    149 231 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawy mrożonek oraz ryb

Zamawiający Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 im. Św.jadwigi Królowej w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawy mrożonek oraz ryb”, wybierając ofertę wykonawcy Jawit A. i J. Białas L. i W. Lampara Spółka Jawna. Łączna wartość umów: 240 812 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
240 812 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 sierpnia 2025

    Termin ofert: 22 sierpnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 października 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Jawit A. i J. Białas L. i W. Lampara Spółka Jawna za łącznie 240 812,25 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KLINICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI NR 2 IM. ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690697529

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lwowska 60

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-301

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

17 86 64 701

1.5.8.)Numer faksu

17 86 64 702

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@szpital2.rzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital2.rzeszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/pcmrzeszow

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający publiczny - inny zamawiający Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawy mrożonek oraz ryb

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1c6deb07-eadd-42bd-9e77-1232a392e1a3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00457929

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-10-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041335/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Mrożonki, Ryby

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00372939

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP250/049/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1: Mrożonki
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 2 a, do SWZ (Formularz
cenowy/ Opis przedmiotu zamówienia)

4.5.3.)Główny kod CPV

15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15332100-5 - Przetworzone owoce

4.5.5.)Wartość części

93165,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2: Ryby
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w
Załączniku Nr 2 b do SWZ (Formularz cenowy/ Opis
przedmiotu zamówienia).

4.5.3.)Główny kod CPV

15241700-6 - Paluszki rybne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15235000-4 - Ryby konserwowane

4.5.5.)Wartość części

167150,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91581,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

102861,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91581,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jawit A. i J. Białas L. i W. Lampara Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6840006798

7.3.3)Ulica

ul. Mięsowicza 2a,

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91581,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

149231,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

165064,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

149231,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jawit A. i J. Białas L. i W. Lampara Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6840006798

7.3.3)Ulica

ul. Mięsowicza 2a,

7.3.4)Miejscowość

Krosno

7.3.5)Kod pocztowy

38-400

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

149231,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15331170-9Warzywa mrożone
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 im. Św.jadwigi Królowej w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 240 812 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15331170-9 (Warzywa mrożone). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jawit A. i J. Białas L. i W. Lampara Spółka Jawna (Krosno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.