Dostawy wyrobów medycznych
Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Łowiczu (Łowicz, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy wyrobów medycznych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 914 549 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1242, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
17 wpisów- Ogłoszenie
24 lipca 2024
Termin ofert: 2 sierpnia 2024 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
27 września 2024
1 oferta15 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 października 2025
- Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
03 października 2025
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁOWICZU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 750079660 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Ułańska 28 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łowicz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 99-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL715 - Skierniewicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 889 537 593 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | Joanna.krzywicka@zoz.pol.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zoz.pol.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-fc07212e-370d-4bac-936c-830694f9a59c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00456549 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00428218 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawy wyrobów medycznych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | filtry oddechowe, przedłużacze do rurek intubacyjnych |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-08-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-09-02 do 2025-09-01 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Samex S.A. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 384767215 |
| 4.3.3.) | Ulica | Częstochowska 38/52 lok. 402 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Łódź |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 93-121 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 20005,92 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00520176/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-01 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Ilości przewidziane w umowie zostały zrealizowane przed końcem jej obowiązywania, w związku z powyższym zwiększono wartość umowy o 9,9%. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zwiększono wartość umowy. Ceny jednostkowe nie uległy zmianie. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 1980,59 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 9025,02 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.