ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa urządzeń melioracyjnych służących retencji naturalnej na terenie Gminy Łagiewniki

Zamawiający Gmina Łagiewniki (Łagiewniki, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Przebudowa urządzeń melioracyjnych służących retencji naturalnej na terenie Gminy…”. Termin składania ofert minął 31 października 2025, 10:00. Planowany budżet: 1 378 112 zł. Wadium: 50 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŁagiewnikiŁagiewniki, Dolnośląskieopublikowano 3 października 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
1 378 112 zł
Wadium
50 000 zł
Termin składania ofert
31 października 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Okres rękojmi za wady oraz gwarancji jakości (G)10%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 90%, Okres rękojmi za wady oraz gwarancji jakości (G) 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa urządzeń melioracyjnych służących retencji naturalnej na terenie Gminy Łagiewniki.

  • 3

    RyzykoWadium: 50 000,00 zł.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 1 378 111,95 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail