Dostawa drobnego sprzętu medycznego i innych artykułów jednorazowego użytku dla SPSZOZ „Zdroje” w pakietach – II postępowanie
Zamawiający Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdroje" (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa drobnego sprzętu medycznego i innych artykułów jednorazowego użytku dla SPSZOZ…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 2 136 520 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=926, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,2 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
40 wpisów- Wykonanie umowy
12 września 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 kwietnia 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 września 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
02 października 2025
- Wykonanie umowy
29 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
29 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
17 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
20 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdroje" |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000291411 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | MĄCZNA 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Szczecin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 70-780 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL424 - Miasto Szczecin |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | org@szpital-zdroje.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.szpital-zdroje.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-553cbd13-d806-11ec-9a86-f6f4c648a056 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00452726 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-10-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/S 096-264595 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa drobnego sprzętu medycznego i innych artykułów jednorazowego użytku dla SPSZOZ „Zdroje” w pakietach – II postępowanie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pokrowce foliowe na materace |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-08-01 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-03-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Abena Polska Sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9552128719 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Nowa 15 Łozienica |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Goleniów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 72-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 34710 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2022/S 181-511866 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Na podstawie zapisu umowy, o którym mowa § 11 ust. 2 _Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminu obowiązywania umowy w przypadku braku wykorzystania ilościowego przedmiotu umowy. Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nastąpi na skutek jednostronnego oświadczenia Zamawiającego. Zamawiający może składać takie oświadczenie wielokrotnie, z tym, że na skutek takich oświadczeń ogólny okres obowiązywania umowy nie może przekroczyć okresu dwóch lat od pierwszego dnia obowiązywania umowy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Z uwagi na brak możliwości zrealizowania przez SPSZOZ "Zdroje" pełnego zakresu przedmiotu zamówienia w pierwotnym terminie przewidzianym w umowie, czego nie można było przewidzieć w dniu jej zawarcia, Zamawiający działając na podstawie zapisu, o którym mowa w umowie w § 11 w ust. 2, przedłużył termin umowy do dnia 31.03.2025 r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Na podstawie zapisu umowy, o którym mowa § 11 ust. 2 _Zamawiający przewiduje możliwość przedłużenia terminu obowiązywania umowy w przypadku braku wykorzystania ilościowego przedmiotu umowy. Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nastąpi na skutek jednostronnego oświadczenia Zamawiającego. Zamawiający może składać takie oświadczenie wielokrotnie, z tym, że na skutek takich oświadczeń ogólny okres obowiązywania umowy nie może przekroczyć okresu dwóch lat od pierwszego dnia obowiązywania umowy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Z uwagi na brak możliwości zrealizowania przez SPSZOZ "Zdroje" pełnego zakresu przedmiotu zamówienia w pierwotnym terminie przewidzianym w umowie, czego nie można było przewidzieć w dniu jej zawarcia, Zamawiający działając na podstawie zapisu, o którym mowa w umowie w § 11 w ust. 2, przedłużył termin umowy do dnia 31.03.2026 r. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 0 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 34710,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.