Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: ECO CLEAN ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Wartość umowy
72 868 zł
Umowa zawarta
6 września 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 72 868 zł – 101 206 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych dla Szpitala Powiatowego w Rykach Sp. z o.o”.

Zamawiający Szpital Powiatowy w Rykach Sp. z o.o. (Ryki, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych…”, wybierając ofertę wykonawcy "ECO-ABC" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 72 868 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Szpital Powiatowy w Rykach Sp. z o.o.Ryki, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 30 września 2025
Wartość umowy
72 868 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 sierpnia 2025

    Termin ofert: 20 sierpnia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 września 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: "ECO-ABC" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Bełchatów), wspólnie z: ECO CLEAN ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 72 868,12 zł (umowę zawarto 6 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 72 868,12 zł do 101 205,72 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL POWIATOWY W RYKACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 382358228

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Żytnia 23

1.5.2.)Miejscowość

Ryki

1.5.3.)Kod pocztowy

08-500

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@rykiszpital.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

rykiszpital.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb636a9b-9793-47e1-ad08-54c263f7ebcd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania
odpadów medycznych dla Szpitala Powiatowego w Rykach Sp. z o.o”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cb636a9b-9793-47e1-ad08-54c263f7ebcd

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00448893

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00105814/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/SZP/15/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i unieszkodliwiania
odpadów medycznych dla Szpitala Powiatowego w Rykach Sp. z o.o

4.5.3.)Główny kod CPV

90524000-6 - Usługi w zakresie odpadów medycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90524400-0 - Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72868,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

101205,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

72868,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
"ECO-ABC" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ECO CLEAN ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012124833

7.3.3)Ulica

Przemysłowa 7

7.3.4)Miejscowość

Bełchatów

7.3.5)Kod pocztowy

97-400

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

72868,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90524000-6Usługi w zakresie odpadów medycznyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
871 880 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
201 203 zł2 817 600 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 616 397 zł
Źródło próbki
CPV 90524000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
201 203 zł
Mediana
871 880 zł
Górny kwartyl
2 817 600 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy w Rykach Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ryki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 72 868 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90524000-6 (Usługi w zakresie odpadów medycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "ECO-ABC" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Bełchatów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.