Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
131 583 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu z tematu: „Menager w obliczu konfliktów i trudnych sytuacji”
    Wartość umowy
    109 980 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu z tematu: „Radzenie sobie ze stresem i kontrola emocji w pracy z klientem.”
    Wartość umowy
    21 603 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie trenera40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja i przeprowadzenie szkoleń miękkich dla kadry menadżerskiej oraz pracowników Oddziału ZUS we Wrocławiu.

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja i przeprowadzenie szkoleń miękkich dla kadry menadżerskiej oraz pracowników…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 131 583 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość umów
131 583 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: MIND Monika Ziobrowska (część 1); Łukasz Moczała Pocket Knowledge (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 131 583,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ WE WROCŁAWIU

1.3.)Oddział zamawiającego

Oddział we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00001775600260

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bernarda Pretficza 11

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-930

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zap_wroclaw@zus.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zus.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zus.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja i przeprowadzenie szkoleń miękkich dla kadry menadżerskiej oraz pracowników Oddziału ZUS we Wrocławiu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2a2be571-500a-443f-b8de-05c260addebd

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00448312

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00573392/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Organizacja i przeprowadzenie szkoleń miękkich dla pracowników Oddziału ZUS we Wrocławiu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00317209

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

470000.271.10.2025-ZAP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

191157,35 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

136357,35 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu z tematu: „Menager w obliczu konfliktów i trudnych sytuacji”.

4.5.3.)Główny kod CPV

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

4.5.5.)Wartość części

106328,57 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu z tematu: „Radzenie sobie ze stresem i kontrola emocji w pracy z klientem.”

4.5.3.)Główny kod CPV

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

4.5.5.)Wartość części

30028,78 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

117000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109980,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MIND Monika Ziobrowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8941272232

7.3.3)Ulica

ul Gruszkowa 13

7.3.4)Miejscowość

Smolec

7.3.5)Kod pocztowy

55-080

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109980,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21603,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49590,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21603,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Łukasz Moczała Pocket Knowledge

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6472600006

7.3.3)Ulica

Czyżowicka 54

7.3.4)Miejscowość

Wodzisław Śląski

7.3.5)Kod pocztowy

44-300

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21603,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-31

Sekcja 14

Informacje dodatkowe

Wykonawca nr 3 (Oficyna Profilaktyczna) z najkorzystniejszą ceną zaproszony do podpisania umowy w części 1 - Organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu z tematu: „Menager w obliczu konfliktów i trudnych sytuacji”, 1.09.2025 r. zamieścił na platformie zakupowej informację o odstąpieniu od podpisania umowy.
Wobec powyższego, dokonano ponownej oceny i wskazania oferty najkorzystniejszej spośród ofert pozostałych w postępowaniu (części 1 zamówienia) - najwyżej oceniona została oferta złożona przez MIND Monika Ziobrowska

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80511000-9Usługi szkolenia personelu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
331 660 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
235 771 zł764 585 zł
Rozstęp międzykwartylowy
528 813 zł
Źródło próbki
CPV 80511000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
235 771 zł
Mediana
331 660 zł
Górny kwartyl
764 585 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.