Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
774 900 zł
Umowa zawarta
29 września 2025
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja bazy hotelowej we Wrocławiu – Część II, Wrocław, dolnośląskie

Zamawiający Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja bazy hotelowej we Wrocławiu – Część II, Wrocław, dolnośląskie”, wybierając ofertę wykonawcy Firma remontowo-budowlana Kolan-Remoncik Łukasz Kolan. Wartość umowy: 774 900 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Dolnośląski Ośrodek Doradztwa RolniczegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 30 września 2025
Wartość umowy
774 900 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma remontowo-budowlana Kolan-Remoncik Łukasz Kolan (Rydzyna), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 774 900,00 zł (umowę zawarto 29 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOLNOŚLĄSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 006011298

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zwycięska 8

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

53-033

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@dodr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dodr.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/dodr

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Usługi doradztwa rolniczego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja bazy hotelowej we Wrocławiu – Część II, Wrocław, dolnośląskie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ecf989f5-2640-4f2a-af98-777e8019c48c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00448201

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00064629/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Modernizacja bazy hotelowej we Wrocławiu - Część II, Wrocław, dolnośląskie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00391454

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AG.260.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

574295,93 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Modernizacja bazy hotelowej we Wrocławiu - Część II, Wrocław, dolnośląskie”. 2. Zamawiający podkreśla, iż załączony przedmiar robót stanowi wyłącznie materiał pomocniczy, zaś podstawą do sporządzenia oferty jest dokumentacja projektowa, STWiORB oraz pozostała dokumentacja techniczna wraz z postanowieniami niniejszej SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zawarty jest we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ, a także projekcie wykonawczym oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiORB), przedmiarze robót stanowiących załącznik nr 1 do SWZ. 4. Pomimo szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga dokonania wizji lokalnej oraz podpisania stosownego oświadczenia potwierdzającego ten fakt. W celu dokonania wizji lokalnej należy powiadomić Zamawiającego na co najmniej 3 dni wcześniej i uzgodnić z nim termin jej przeprowadzenia. Osobą do kontaktu w przypadku dokonania wizji lokalnej jest Andrzej Kędzia – Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, tel. (71) 339-86-56 wewn. 446. 5. Roboty, które są przedmiotem zamówienia muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, normami, warunkami technicznymi, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego zawartymi w: 1) projekcie wykonawczym, 2) specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, - zwane w dalszej części ,,dokumentacją” i stanowiące Załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz na warunkach określonych we wzorze umowy ( Załącznik nr 6 do SWZ). Dołączony przedmiar ma charakter pomocniczy i ma na celu ułatwienie wyceny robót. 6. Wykonawca w trakcie realizacji zamówienia ma obowiązek uwzględnienia wszystkich uwarunkowań istniejącej infrastruktury technicznej, obowiązujących przepisów ustawy Prawo Budowlane (Dz. U. z 2025 r., poz. 418) oraz przepisów bhp i ppoż. 7. Wszystkie wykazane materiały i urządzenia, przyjęte technologie użyte w dokumentacji należy rozumieć jako określenie minimalnych wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych. 8. Wykonawca udzieli gwarancji na wykonane roboty budowlane na okres minimum 36 miesięcy, licząc od daty bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy. 9. Wykonawca udzieli rękojmi na okres minimum 36 miesięcy, licząc od daty bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy. 10. Szczegółowy zakres prac do wykonania jest zawarty w Rozdziale II SWZ (strona 6-8 SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45442100-8 - Roboty malarskie

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

44221200-7 - Drzwi

44221211-7 - Framugi drzwi

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

774900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

774900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

774900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma remontowo-budowlana Kolan-Remoncik Łukasz Kolan

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

697-163-20-59

7.3.3)Ulica

Dąbcze, ul. Zagrodowa 10

7.3.4)Miejscowość

Rydzyna

7.3.5)Kod pocztowy

64-130

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

774900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 774 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma remontowo-budowlana Kolan-Remoncik Łukasz Kolan (Rydzyna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.