Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość wybranych ofert
594 471 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    61 236 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    468 309 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    42 082 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    22 844 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów do zabiegów chirurgicznych II dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu

Zamawiający Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. o.o. w Radomiu (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów do zabiegów chirurgicznych II dla Mazowieckiego Szpitala…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 594 471 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. o.o. w RadomiuRadom, Mazowieckieopublikowano 30 września 2025
Łączna wartość ofert
594 471 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 sierpnia 2025

    Termin ofert: 12 września 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    30 września 2025

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Medtronic Poland (części 1, 2); Aesculap Chifa (część 3); Beryl Med (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 594 471,36 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail