Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
889 130 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkoły i do ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego w Kobyłce w roku szkolnym 2025/2026
    Many Trans Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    273 900 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych znajdujących się w Wołominie, Ostrówku i Radzyminie w roku szkolnym 2025/2026
    Many Trans Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    615 230 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia samochodu zastępczego w przypadku awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół wraz z opieką w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Miasto Kobyłka (Kobyłka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół wraz z opieką w roku szkolnym 2025/2026”, wybierając ofertę wykonawcy Many Trans Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 889 130 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Miasto KobyłkaKobyłka, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 29 września 2025
Łączna wartość umów
889 130 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 lipca 2025

    Termin ofert: 28 lipca 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 września 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Many Trans Sp. z o.o. za łącznie 889 130,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO KOBYŁKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269663

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wołomińska 1

1.5.2.)Miejscowość

Kobyłka

1.5.3.)Kod pocztowy

05-230

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@kobylka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kobylka.pl/index.php

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-72944e93-b4c1-46b2-b86f-650a43f68eb1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół wraz z opieką w roku szkolnym 2025/2026

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-72944e93-b4c1-46b2-b86f-650a43f68eb1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00447352

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00044923/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Dowóz dzieci niepełnosprawnych do placówek oświatowych wraz z opieką w roku szkolnym 2025/2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00334530

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP.271.21.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

942576,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkoły i do ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego w Kobyłce w roku szkolnym 2025/2026.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

207666,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów niepełnosprawnych do placówek oświatowych znajdujących się w Wołominie, Ostrówku i Radzyminie w roku szkolnym 2025/2026

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

456280,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

273900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

273900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

273900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Many Trans Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 528706889

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

273900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

615230,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

615230,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

615230,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Many Trans Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 528706889

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

615230,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Kobyłka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kobyłka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 889 130 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Many Trans Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.