ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa MIĘSA WIEPRZOWEGO I WĘDLIN WIEPRZOWYCH dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie (Kępno, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Dostawa MIĘSA WIEPRZOWEGO I WĘDLIN WIEPRZOWYCH dla Samodzielnego Publicznego Zakładu…”. Termin składania ofert minął 7 października 2025, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
7 października 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    29 września 2025

    Termin ofert: 7 października 2025 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    20 listopada 2025

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa MIĘSA WIEPRZOWEGO I WĘDLIN WIEPRZOWYCH dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308548

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szpitalna

1.5.2.)Miejscowość

Kępno

1.5.3.)Kod pocztowy

63-600

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpital.kepno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.kepno.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa MIĘSA WIEPRZOWEGO I WĘDLIN WIEPRZOWYCH dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-92ea2982-8b51-4ad2-8e6e-7a8ba5903240

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00447268

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00056388/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa mięsa i wędlin wieprzowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_kepno

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_kepno

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Rozdział VIII SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

SPZOZ-ZP/4D/2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa MIĘSA WIEPRZOWEGO I WĘDLIN WIEPRZOWYCH dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kępnie ”.
Szczegółowy opis, charakterystykę oraz ilości przedmiotu zamówienia określa formularz asortymentowo – cenowy załącznik nr 1A – sporządzony stosowanie do części przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik do formularza ofertowego.

4.2.6.)Główny kod CPV

15113000-3 - Wieprzowina

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15131130-5 - Wędliny

15131120-2 - Produkty wędliniarskie

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zamawiający uzna ten warunek za spełniony jeżeli Wykonawca posiada:
- Zaświadczenie o wpisie do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej, zgodnie z art. 64 ust. 1 w związku z art. 62 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia ( Dz. U. 2022 poz. 2132 z późn. zm.).
- Oświadczenie Wykonawcy o spełnieniu wymagań określonych przepisami ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia ( Dz. U. 2022 poz. 2132 z późn. zm.) w zakresie wdrożenia i stosowania systemu HACCP oraz posiadaniu dokumentacji potwierdzającej stosowanie wymienionego systemu – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 4 do SWZ.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

§ 11 wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-10-07 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_kepno

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-10-07 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15113000-3Wieprzowina
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 07.10.2025, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kępno.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15113000-3 (Wieprzowina). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.