Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
146 419 zł
Umowa zawarta
24 września 2025
Okres realizacji
do 22 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 146 419 zł – 344 400 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego przy realizacji inwestycji: Rozbudowa infrastruktury dla Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego SP ZOZ Nr 1 w Bełżycach"

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr1 w Bełżycach (Bełżyce, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego przy realizacji inwestycji: Rozbudowa…”, wybierając ofertę wykonawcy ZDI Sp. z o.o. Wartość umowy: 146 419 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
146 419 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZDI Sp. z o.o. (Zamość), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 146 418,57 zł (umowę zawarto 24 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 146 418,57 zł do 344 400,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr1 w Bełżycach

1.3.)Oddział zamawiającego

ZP

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 432710721

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Przemysłowa 44

1.5.2.)Miejscowość

Bełżyce

1.5.3.)Kod pocztowy

24-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

815161137

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spzoz1belzyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz1belzyce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz1belzyce

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego przy realizacji inwestycji: Rozbudowa infrastruktury dla Zakładu Pielęgnacyjno - Opiekuńczego SP ZOZ Nr 1 w Bełżycach"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-311cbc48-b7bb-4bfd-924f-f10821511b3f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00446473

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00039810/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.8 Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego przy realizacji inwestycji pn

„Rozbudowa infrastruktury dla Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego SP ZOZ Nr 1 w Bełżycach”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D4.1.1 Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym, na podstawie umowy o dofinansowanie Nr KPOD.07.08-IP.10-0082/24/KPO/4464/2025/44 zawartej z Ministerstwem Zdrowia.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00387590

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/IN/30/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w pełnym zakresie technicznym przy realizacji inwestycji prowadzonej przez Zamawiającego pn.: „Rozbudowa infrastruktury dla Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego SP ZOZ Nr 1 w Bełżycach”, na podstawie i w zakresie określonym w szczególności w Programie Funkcjonalno – Użytkowym. Zakres rzeczowy prac, dla których realizowany będzie nadzór inwestorski ujęty jest w postępowaniu przetargowym znak: ZP/RB ZPO/25/2025, platforma zakupowa dostępna pod adresem internetowym: https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz1belzyce , ID postępowania: 1136448.
Zakres usług obejmuje nadzór nad realizacją zadania i jego rozliczenie w okresie realizacji, kontrolę zadania wykonywanego w okresie gwarancji oraz okresowe przeglądy i w przypadku stwierdzenia usterek, wyegzekwowanie ich usunięcia od Wykonawcy robót budowlano – instalacyjnych
Wykonawca wykona prace objęte przedmiotem zamówienia zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, sztuki budowlanej, etyki zawodowej oraz przepisami prawa w tym szczególnie Prawa budowlanego.
Zamawiający wymaga w szczególności zapewnienia ciągłego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót zgodnie z art. 25, 26 i 27 ustawy z dnia 7 lipca 1994r. Prawo budowlane (Dz. U z 2025 r., poz. 418 z późn. zm.), polskimi normami i zasadami wiedzy technicznej, przy udziale osób posiadających uprawnienia

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

146418,57 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

344400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

146418,57 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZDI Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9221002143

7.3.4)Miejscowość

Zamość

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

146418,57 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-06-22

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr1 w Bełżycach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bełżyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 146 419 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZDI Sp. z o.o. (Zamość). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.