Wykonanie aranżacji wystawy stałej Dawny transport wiejski
Zamawiający Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu (Sierpc, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie aranżacji wystawy stałej Dawny transport wiejski”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 434 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2630, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
17 marca 2025
Termin ofert: 25 marca 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
13 kwietnia 2025
7 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
26 września 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | MUZEUM WSI MAZOWIECKIEJ W SIERPCU |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Muzeum w Sierpcu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 007010881 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Gabriela Narutowicza 64 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Sierpc |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 09-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL923 - Płocki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | skansen@mwmskansen.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.mwmskansen.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-a3a1e5f1-5588-4e34-9782-0e380077815f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00443286 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-09-26 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00147989 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wykonanie aranżacji wystawy stałej Dawny transport wiejski |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie aranżacji wystawy stałej Dawny transport wiejski w stodole ze Zbójna |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79956000-0 - Usługi w zakresie organizacji targów i wystaw |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39154000-6 - Sprzęt wystawowy 71314100-3 - Usługi elektryczne 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane 31524000-5 - Oprawy oświetleniowe sufitowe lub ścienne 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-04-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 160 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Ekspos sp z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5242768049 |
| 4.3.3.) | Ulica | Kraszewskiego 2a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Otwock |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 05-402 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 418200,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00188530/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 418200,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.