Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
430 500 zł
Umowa zawarta
17 września 2025
Okres realizacji
15 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin udzielenia wyjaśnień do dokumentacji na etapie postępowania przetargowego na roboty20%Termin udzielenia wyjaśnień do dokumentacji na etapie wykonywania robót budowlanych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ulic Błonie i Grobli

Zamawiający Gmina Brzeg (Brzeg, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ulic Błonie i Grobli”, wybierając ofertę wykonawcy Michał Kaniowski Zakład Drogowy Projektowo - Wykonawczy "Ardro". Wartość umowy: 430 500 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BrzegBrzeg, Opolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 26 września 2025
Wartość umowy
430 500 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 sierpnia 2025

    Termin ofert: 3 września 2025 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 września 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Michał Kaniowski Zakład Drogowy Projektowo - Wykonawczy "Ardro" (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 430 500,00 zł (umowę zawarto 17 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA BRZEG

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412711

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Robotnicza 12

1.5.2.)Miejscowość

Brzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

49-300

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.7.)Numer telefonu

77 416 99 50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@brzeg.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.brzeg.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ulic Błonie i Grobli

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8dfd1089-eff0-4239-aa91-9f41b3fdc983

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00442854

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00092257/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.12 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn

"Przebudowa ulic Błonie i Grobli"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00389365

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR-IV.271.1.9.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

512190,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dot. przebudowy ulic Błonie i Grobli w Brzegu.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do:
 wykonania prac przedprojektowych (aktualizacja mapy do celów projektowych, inwentaryzacja zieleni, dokumentacja geologiczna terenu),
 opracowania koncepcji projektowej przedstawiającej rozwiązania drogowe usprawniające ruch na drodze gminnej oraz przedstawienie jej do akceptacji Zamawiającego,
 opracowania projektu budowlanego dla uzgodnionych przez Zamawiającego rozwiązań projektowych,
 uzyskania pozwolenia na realizację całego zadania,
 wykonania materiałów przetargowych (przedmiarów, kosztorysów inwestorskich, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót),
 wykonania projektu docelowej organizacji ruchu.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty został we wzorze umowy i Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do wzoru umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

430500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

430500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

430500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Michał Kaniowski Zakład Drogowy Projektowo - Wykonawczy "Ardro"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8982003463

7.3.3)Ulica

Olszewskiego 176/2

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-648

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

430500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71242000-6Przygotowanie przedsięwzięcia i pro…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Brzeg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzeg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 430 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71242000-6 (Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Michał Kaniowski Zakład Drogowy Projektowo - Wykonawczy "Ardro" (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.