Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
106 935 zł
Umowa zawarta
24 września 2025
Okres realizacji
do 31 października 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 106 935 zł – 169 863 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup wyposażenia technicznego

Zamawiający Muzeum Podkarpackie w Krośnie (Krosno, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wyposażenia technicznego”, wybierając ofertę wykonawcy DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 106 935 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Muzeum Podkarpackie w KrośnieKrosno, Podkarpackieopublikowano 25 września 2025
Wartość umowy
106 935 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kowale), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 106 934,97 zł (umowę zawarto 24 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 106 934,97 zł do 169 863,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Podkarpackie w Krośnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000630630

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

J. Piłsudskiego, 16

1.5.2.)Miejscowość

Krosno

1.5.3.)Kod pocztowy

38-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

134321376

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@muzeum.krosno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.muzeum.krosno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f9e2992-68c2-4daa-a39b-a53f88581a09

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowa instytucja kultury posiadająca osobowość prawną

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


kultura

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup wyposażenia technicznego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1f9e2992-68c2-4daa-a39b-a53f88581a09

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00442261

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00063381/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Zakup wyposażenia technicznego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00396467

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MPK.261.20.2025.AG

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

19600,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

7600,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa wraz z montażem wyposażenia technicznego
(sprzętu)
Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie później niż 12 miesięcy (chyba że
w Załączniku nr 1 do SWZ wskazano inaczej) przed terminem złożenia oferty (dotyczy również podzespołów), nieużywany, wolny od wad, kompletny i gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów.
Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne - c.d. Rozdział II SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

30213100-6 - Komputery przenośne

30231300-0 - Monitory ekranowe

32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny

30232110-8 - Drukarki laserowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

107010 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa wraz z montażem wyposażenia technicznego
(sprzętu)
Przedmiot dostawy ma być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie później niż 12 miesięcy (chyba że
w Załączniku nr 1 do SWZ wskazano inaczej) przed terminem złożenia oferty (dotyczy również podzespołów), nieużywany, wolny od wad, kompletny i gotowy do użytkowania bez dodatkowych zakupów.
Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne - c.d. Rozdział II SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39713430-6 - Odkurzacze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

42123400-1 - Sprężarki powietrza

4.5.5.)Wartość części

7600 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

106934,97 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

169863,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

106934,97 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5832790417

7.3.3)Ulica

Energetyczna

7.3.4)Miejscowość

Kowale

7.3.5)Kod pocztowy

80-180

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

106934,97 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30236000-2Różny sprzęt komputerowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
413 911 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
135 201 zł613 156 zł
Rozstęp międzykwartylowy
477 955 zł
Źródło próbki
CPV 30236000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
135 201 zł
Mediana
413 911 zł
Górny kwartyl
613 156 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Podkarpackie w Krośnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krosno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 106 935 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30236000-2 (Różny sprzęt komputerowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Kowale). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.