Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa rolek papieru termicznego do biletomatów, drukarek biletowych oraz kas fiskalnych.

Zamawiający Park Śląski im. Gen. Jerzego Ziętka S.A. (Chorzów, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa rolek papieru termicznego do biletomatów, drukarek biletowych oraz kas fiskalnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Park Śląski im. Gen. Jerzego Ziętka S.A.Chorzów, Śląskieopublikowano 25 września 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~5,0 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PARK ŚLĄSKI IM. GEN. JERZEGO ZIĘTKA SPÓŁKA AKCYJNA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000150194

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Różana 2

1.4.2.)Miejscowość

Chorzów

1.4.3.)Kod pocztowy

41-501

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@parkslaski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.parkslaski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6b0c4023-6b4e-4de4-9140-fa532adccb48

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00441697

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-09-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00344259

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa rolek papieru termicznego do biletomatów, drukarek biletowych oraz kas fiskalnych.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pod nazwą „Dostawa rolek papieru termicznego do biletomatów, drukarek biletowych oraz kas fiskalnych”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia OPZ stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określają projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

3.9.)Główny kod CPV

22993300-0 - Papier termograficzny lub tektura

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Emerson Polska Sp. z o.o. Sp.k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7710108590

4.3.4.)Miejscowość

Piotrków Trybunalski

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

34760,54 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00393031/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

34760,54 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

22993300-0Papier termograficzny lub tektura
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Park Śląski im. Gen. Jerzego Ziętka S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chorzów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22993300-0 (Papier termograficzny lub tektura). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.