Wynik częściowy: umowy w 6 z 8 części, 2 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
486 261 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Z
    Wartość umowy
    25 554 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Z
    Wartość umowy
    27 075 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Z
    Wartość umowy
    69 072 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Z
    Wartość umowy
    85 244 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Z
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Z
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Część 7Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Z
    Wartość umowy
    262 947 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Z
    Wartość umowy
    16 369 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych.

Zamawiający Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 486 261 zł. Złożono 13 ofert.

Łączna wartość umów
486 261 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2025

    Termin ofert: 1 sierpnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    25 września 2025

    2 oferty4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 6 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ASCLEPIOS S.A. (części 1, 8); URTICA sp.zo.o. (części 2, 4); InPharm Sp. z o.o. (część 3); LEK S.A. (część 7).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 486 261,25 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

TOMASZOWSKIE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 100558733

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Pawła II 35

1.5.2.)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

97-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

tpierscinski@tcz.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalwtomaszowie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5238c00c-c79f-49ce-a82b-8582fe4842fb

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sp. z o.o.

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5238c00c-c79f-49ce-a82b-8582fe4842fb

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00441602

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-09-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00344925

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/34/Sp./2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

31836,94 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

30347,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

85031,86 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

85422 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

3810,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

8767,54 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

297050,62 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów leczniczych, w tym m. in.: leków przeciwnowotworowych do programów lekowych, testów skórnych punktowych alergologicznych, substancji recepturowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

19219,03 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25554,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

34338,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25554,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASCLEPIOS S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

648-10-08-230

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25554,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

27074,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27780,14 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

27074,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

URTICA sp.zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

894-25-56-799

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

27074,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69072,48 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

154440,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69072,48 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

InPharm Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242571743

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69072,48 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

85243,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

90092,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

85243,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

URTICA sp.zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

894-25-56-799

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

85243,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

brak ofert

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

262946,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

262946,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

262946,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LEK S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7281341936

7.3.4)Miejscowość

Stryków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

262946,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 29

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16369,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16369,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16369,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 30

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASCLEPIOS S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

648-10-08-230

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 31

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16369,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-09-01 do 2026-08-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 211 951 zł
Próbka: 260 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
464 550 zł9 425 859 zł
Rozstęp międzykwartylowy
8 961 309 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
464 550 zł
Mediana
2 211 951 zł
Górny kwartyl
9 425 859 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tomaszów Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 486 261 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ASCLEPIOS S.A. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.